Sváteční atmosféra s příchutí skvělé kávy

Reklama

Co byste řekli svátečnímu dni, kdy nemusíte ráno vstávat ani plnit žádné povinnosti a nezbývá vám než lenošit a užívat si? Zkuste si o letošních svátcích vyhradit alespoň jeden takový den a krom všemožných dobrot si připravte i skvělou kávu se špetkou vánoční atmosféry. Díky novému kávovaru De’Longhi PrimaDonna Elite Experience vykouzlíte jen ty nejlepší kávové koktejly, které dokonale podtrhnou zimní atmosféru.

Kávovar De’Longhi PrimaDonna Elite Experience představuje novou generaci plnoautomatických kávovarů, které kombinují dynamický design, nejmodernější technologie a umožní zákazníkům snadnou přípravu jejich oblíbené kávy.  Díky nové karafě si můžete připravovat i speciální recepty, vstoupit do světa kreativity a popustit uzdu své fantazii. Příprava kávy se stává jednoduchou jako nikdy předtím.

HORKÉ MAROCCHINO
• Kávová zrna
• 200 ml studeného mléka
• Kakaový prášek
• Drcené oříšky

Příprava:
Pro vytvoření první části receptu připravte šálek horké čokolády v karafě MixCarafe* s použitím maximální úrovně hustoty a nalijte ji do šálku asi do 1/3 výšky. Postavte sklenici s horkou čokoládou přímo pod dávkovač kávy. S šálkem pod dávkovačem kávy připravte jednu dávku espressa s požadovanou intenzitou aroma. Naplňte mléčnou karafu 100 ml studeného mléka a připravte horkou mléčnou pěnu; vyberte maximální úroveň napěnění, aby pěna dosáhla k okraji sklenice. Pro dokončení receptu nápoj ozdobte kakaovým práškem (pomocí sítka) a hrstí drcených oříšku.

*součástí kávovaru De’Longhi PrimaDonna Elite Experience

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“25746″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

KOKOSOVÉ MLÉKO
• 100 ml studeného mléka
• Sušený/strouhaný kokos
• Čokoládový topping

Příprava:
Pro vytvoření první části receptu nalijte na dno sklenice tenkou vrstvu čokoládového toppingu. Poté nalijte do karafy MixCarafe* 100 ml studeného mléka a připravte 1 šálek studené mléčné pěny s maximálním napěněním. Ručně smíchejte studenou mléčnou pěnu se sušeným/strouhaným kokosem a poté ji nalijte na čokoládový topping. Nakonec nápoj ozdobte čokoládovým toppingem a sušeným/strouhaným kokosem.

Tip:
Pro lepší vizuální výsledky nalévejte každý nápoj pres vypouklou stranu dlouhé lžíce, aby se vytvořily rovnoměrné vrstvy.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“25747″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

HORKÝ SHOT
• Kávová zrna
• 100 ml studeného mléka
• Kakaový prášek
• Mleté chilli

Příprava:
Pro vytvoření první části receptu připravte šálek horké čokolády v karafě MixCarafe* s použitím maximální úrovně hustoty a nalijte ji do šálku asi do 1/2 výšky. Až budete hotovi, posypejte horkou čokoládu trochou mletého chilli a následně postavte skleněný šálek pod dávkovač kávy a připravte přímo do sklenice jednu dávku espressa s požadovanou intenzitou aroma. Nakonec nápoj ozdobte mletým chilli nebo strouhanou čokoládou s příchutí chilli.

*součástí kávovaru De’Longhi PrimaDonna Elite Experience

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“25748″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

KŘUPAVÁ ČOKOLÁDA S KŘUPINKAMI
• 200 ml studeného mléka
• Kakaový prášek
• Cereálie s Červeným ovocem
• Jahodový topping
• Drcené sušenky Amaretti

Příprava:
Pro vytvoření první části receptu nalijte na dno sklenice tenkou vrstvu jahodového toppingu a přidejte lžíci cereálií. Až budete hotovi, připravte šálek horké čokolády v karafě MixCarafe* s použitím maximální úrovně hustoty a nalijte ji do skleněného šálku asi do 1/2 výšky. Vypláchnete karafu MixCarafe. Dále nalijte do karafy MixCarafe* s pěničem na mléko 100 ml studeného mléka a připravte 1 šálek studené mléčné pěny s maximálním napěněním. Ručně smíchejte studenou mléčnou pěnu s drcenými sušenkami Amaretti a nalijte ji na horkou čokoládu. Nakonec nápoj podle své chuti ozdobte cereáliemi a červeným ovocem.

Tip:
Pro lepší vizuální výsledky nalévejte každý nápoj pres vypouklou stranu dlouhé lžíce, aby se vytvořily rovnoměrné vrstvy.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“25749″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“337″}}]]

Plnoautomatický kávovar PrimaDonna Elite je k dostání ve dvou verzích:
ECAM 650.85.MS za doporučenou MOC 49 990,- Kč a ECAM 650.75.MS za doporučenou MOC 45 990,-  Kč. Modely se liší příslušenstvím ve výbavě.

Zdroj: www.delonghi.cz

Komentáře