Tomáš Klus hrál na skládce a vyráží na Recyklus Tour

Reklama

Tomáš Klus je známý ekologickým smýšlením a konáním, což v každodenním životě obnáší třeba… třídění odpadů. Ne náhodou proto 26. září odehrál speciální unplugged koncert na poněkud netradičním místě – na skládce odpadů v Třebíči. Společně s výherci soutěže vyhlášené na zábavně-vzdělávacím webu samosebou.cz (zaměřeném zejména na třídění odpadu), si Tomáš se zájmem prohlédl zdejší třídicí linku odpadů. Po přesunu na nedalekou skládku odpadů zazpíval své starší písničky v novém, podzimně-recyklačním kabátku. 

Akustický koncert na třebíčské skládce byl jedinečným, nejen hudebním zážitkem, originální předzvěstí podzimního Recyklus Tour. Dlouho očekáváná koncertní šňůra po  sedmnácti českých a slovenských městech začíná 30. září v Havlíčkově Brodě a končí 26. listopadu v Olomouci.    

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“11689″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Tomáš Klus se svou kapelou Cílová skupina se na pódium vrací po roční pauze. Leitmotivem Recyklus Tour je, jak ostatně předznamenává název, recyklování – starší písničky znovu ožijí v novém aranžmá. Spoluautory playlistu se stalo téměř 7 000 Tomášových fanoušků. Právě ti hlasováním vybrali z jeho dosavadních pěti desek 12 písniček, které chtějí na koncertech, a následně na výběrovém albu, slyšet v nové verzi.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“11690″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Výtvarná koncepce Recyklus Tour je dílem nadané výtvarnice Veroniky Richterové, zakladatelky uměleckého stylu nazývaného PET-art, a také mladé talentované ilustrátorky a animátorky Elišky Podzimkové, známé např. díky jejímu instagramovému projektu @animatenNY nebo projektu Dokreslené Česko.

Předprodej vstupenek na Recyklus Tour: www.ticketportal.cz

 

Komentáře