Transformers se vracejí na Zemi

Do kin vstupuje dlouho očekávané pokračování megahitu Transformers nazvané Poslední rytíř a legendární hračkářství Hamleys v ulici Na Příkopě v centru Prahy při této mimořádné příležitosti od 21. do 25. června zve na dny plné zážitků s vesmírnými roboty z planety Cybertron.

K vrcholům bude patřit Autobot show, fantastická podívaná nejen pro děti, s oživlými Autoboty Bumblebeem a Optimusem Primem v hlavních rolích!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“22274″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“386″}}]]

Autobot show a další aktivity na téma Transformers se v Hamleys poprvé naplno rozjedou ve středu 21. června slavnostním odhalením figurín Bumblebee a Optimus Prime v 14:30. Prvních 50 zákazníků, kteří zakoupí hračky Transformers získají 2 vstupenky na VIP premiéru filmu Transformers: Poslední rytíř ve Slovanském domě, která se koná týž den od 19:00. Autobot show bude k vidění 21., 24. a 25. června vždy od 15:00 do 18:00. Každý den od 21. do 25. června bude v pražském Hamleys ve znamení Transformers – připraveny jsou například sběratelské plakáty jako dárek k nákupu, zdobení stylovým tetováním nebo focení před originální fotostěnou.

Kde: Hamleys, Na Příkopě 14, Praha 1

Komentáře