Týden filmů v centru Prahy

Reklama

Letní filmová škola Uherské Hradiště je určitě pojem, který znají všichni milovníci filmů. Letos se v tomto moravském městě koná již 43. ročník akce nabité nejen filmy, ale i bohatým doprovodným programem. Pokud se na přelomu července a srpna do Uherského Hradiště nedostanete, nemusíte smutnit. 

V pražské ČSOB Inspiraci si totiž budete moci užít promítání těch nejlepších filmů, které uvidí návštěvníci festivalu v Uherském Hradišti. A věřte, že jinde tato díla rozhodně neuvidíte. Využijte tedy možnost a vyrazte v týdnu od pondělí 31. července do pátku 4. srpna do centra Prahy na Jungmannovo náměstí do prostor ČSOB Inspirace.

Každý den tam od 19 hodin budou promítat jeden z vybraných filmů. Letní filmovou školu v ČSOB Inspiraci odstartuje americký film Memento, následovat bude Muž na střeše, Soumrak dne, Stalker a v pátek vše zakončí polský film Mžitky. Promítání je zdarma, kapacita míst je ale omezená, a tak je nutné se předem registrovat. Více informací k programu a jednotlivým filmům a také možnost registrace na každovečerní promítání najdete zde.

CO: Letní filmová škola
KDY: 31. července – 4. srpna 2017
KDE: ČSOB Inspirace, Jungmannovo náměstí 767, 110 00 Praha 1
Promítáme: denně od 19 hodin
Vstupné: zdarma

Program Letní filmové školy v ČSOB Inspiraci:
Pondělí 31. července – Memento
Úterý 1. srpna – Muž na střeše
Středa 2. srpna – Soumrak dne
Čtvrtek 3. srpna – Stalker
Pátek 4. srpna – Mžitky

Zdroj: ČSOB Inspirace

Komentáře