Uzdravte si duši a tělo se přidá

Zkuste terapii duše! Že nevíte co to je? Čtěte dále …

Zatímco své fyzické schránce se věnuje mnohdy až s přehnanou péčí, na stav naší duše máme tendenci zapomínat. Přitom jsou tyto dvě složky neoddělitelné. Pokud někdy míváte pocit, že se Vám v životě daří méně, či se nemůžete „hnout“ z místa, nastal čas na terapii duše. Přesně takovou „službu“ Vám poskytne například terapeutka Kateřina Lebedová ve studiu Rosala v Praze. Dopřejte si terapii, či léčivou intuitivní masáž, během které si nastavíte zrcadlo sami sobě, odhodíte staré, nepotřebné a hluboko ukryté boly a učiníte první krok na cestě ke svému šťastnějšímu já. Pokud se Vám to zdá zvláštní, tak to prostě zkuste a uvidíte, s jakou úlevou budete už z té první terapie odcházet.

Dnešní doba přeje nejrůznějším koučům na všechny problémy světa. Někdy se nám dokonce může zdát, že koučů je více, než nás, kteří je potřebujeme. Ať už patříte mezi milovníky všeho, co zavání ezoterikou či duchovnem, nebo jste naopak skeptici tolerující jen lékařské zásahy, jedno je jisté – něco mezi nebem a zemí rozhodně existuje a pocítí to na své trase (dříve nebo později) každý z nás. Kdykoliv máme pocit, že se nám nějak výrazně nedaří, že se situace vyvíjejí zcela odlišně, než jsme si představovali, či se cítíme bezradní, ztracení, není vůbec na škodu vyzkoušet i metody, nad kterými jsme třeba v minulosti nevěřícně kroutili hlavami.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“18177″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“569″}}]]

„Spousta lidí ke mně přichází spíše ze zvědavosti, většinou mají obavy, nebo velké pochybnosti o účinnosti mých metod. Pokud ale vydrží a otevřou se – tedy umožní mi vykonávat mou práci, odcházejí s citelnou úlevou a téměř vždy se vracejí“, vysvětluje Kateřina Lebedová, terapeutka studia Rosala a dodává: „Samu sebe nejraději označuji za „průvodkyni“ duše, protože všechny ty metody, které k různým odblokováním používám mohou znít příliš odborně a jsou pro mnoho lidí jen těžko uchopitelné.“

Jaké služby nám může Kateřina Lebedová ve studiu Rosala poskytnout?
• Psychoterapie – pomáhá najít odpovědi na naše otázky, cestu z bludiště myšlenek, které nás občas obklopují až vězní a vrátí nám do života onu pověstnou lehkost bytí
• Čtení informací z vibračního pole – využívání informací z vesmírného prostoru, ve kterém jsou uloženy veškeré informace (z akáši). Během této konzultace dostane klient odpovědi na otázky, které ho tíží či trápí.
• Léčebné intuitivní masáže – harmonizace tělo i duše pomocí masáží klasických, havajských, ale také pomocí dornovy metody, reiky a dalších metod.
• Manuální lymfodrenáž – efektivní řešení nadbytečné tekutiny v tkáních, řeší otoky, ale také jejich příčiny.  Zabraňuje zavodňování, zprůchodňuje lymfatický systém, odstraňuje celulitidu, atd.
• Harmonizace čaker – harmonizace energetických center (čaker), které vyzařují energii v různých oblastech lidského těla. Hlavní pozornost je kladena na nejdůležitějších sedm čaker.
• Terapie duše – „osvobození“ od trápení, pomoc s řešením problémů, odblokování. Terapií dochází k uzdravení v mnoha úrovních, od emocionální, přes fyzickou až po duchovní.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“18178″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“326″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Kateřina Lebedová
Již od dětství ráda pozorovala dění kolem sebe, uměla dobře naslouchat a také se vcítit do pocitů blízkých. V roce 2008 od základů změnila svůj život a stala se terapeutkou – tedy nejprve terapeutkou lidského těla. Nejprve byly obživou masáže – klasické, manuální lymfodrenáže, dornova metoda a další metody, díky nimž Kateřina pomáhala svým klientům. Brzy se ukázalo, že kromě fyzické úlevy přinášejí klientům masáže Kateřiny také úlevu psychickou. Nevědomky se totiž začala na klienty „napojovat“ a čistit jejich bloky, dodávat jim energii, kterou potřebovali. Tehdy Kateřina pochopila, že je čas se posunout dál a začít více rozvíjet svůj dar. Absolvovala mnoho škol a kurzů na rozvoj svého talentu.  Dnes se zaměřuje především na práci s léčivými energiemi, přenastavování programů vibračního pole, pracuje s metodou EFT i metodou IDES, s Intuitivní Inteligencí, Intuitive Connection, psychografií, harmonizuje čakry a také přijímá informace z Akáši pomocí channelingu. Tyto metody mohou znít složitě a komplikovaně, proto sama sebe nejraději označuje jako průvodce lidské duše. Napojením se na akášu – nekonečný vesmírný prostor – odhalí příčinu a zdroj problémů, k jejich řešení si pak klient sám zvolí terapii, která je mu nejpříjemnější.

Zdroj: www.studio-rosala.cz

Komentáře