Velikonoční svátky s tradicemi i koupačkou zažijte v Aquapalace Praha

Reklama

Máte pocit, že kouzlo tradičních Velikonoc se vytratilo a čekáním na koledníky nehodláte promarnit 4 dny volna? Nebo jen nemáte plán, jak si s rodinou užít svátky? Potom využijte prodlouženého víkendu a prožijte začátek jara v nejzábavnějším aquaparku Aquapalace Praha, kde pro vás zabalili velikonoční tradice do pořádné dávky vodní zábavy.

Velikonoční prázdniny s nabitým programem startují již od čtvrtečního rána 29. března a potrvají do pondělí 2. dubna. Děti každého věku uvítá ve vstupní hale Králíček Petr, který jim rozdá sladkou odměnu v podobě čokoládových zajíčků a vajíček. Přímo v prostoru Vodního světa budou čekat na malé šikuly kreativní dílny, ve kterých si vyzkouší barvení velikonočních kraslic i pletení pomlázek. Dítka dobrodružné povahy se mohou vydat na zábavnou stezku napříč Vodním světem.

Vodní zábava s 12 tobogany, vlnobitím a dechberoucí projekcí Laser show
Vodní svět v Čestlicích skýtá tři tematické paláce – Palác pokladů, dobrodružství a relaxu. Objevíte v nich legraci a napětí na 12 tobogánech, včetně šíleného adrenalinového trychtýře i tandemové skluzavky, kde se s parťákem utkáte v závodu o nejrychlejší sjezd. V bazénu s vlnobitím zažijte pocit jako byste se právě koupali v moři a dravá řeka vás bude unášet svým 450 metrů dlouhým proudem vinoucím se celým aquaparkem. Klidnější nátury zase ocení plavecký bazén a vířivky s teplou vodou či poutavou projekci laser show promítanou přímo nad vodní hladinou.

Náš tip!
Jste pravidelným návštěvníkem Aquapalace Praha? Vsaďte na roční členství, se kterým dopřejete sobě i své rodině porci oblíbené zábavy a sportovního vyžití ještě výhodněji. Rodinný balíček tak přináší možnost navštívit jednou týdně Vodní svět, a to jen za 345,10 korun pro celou rodinu!

Zdroj: www.aquapalace.cz

Komentáře