Věřím a doufám, že se všichni těšíme na nejkrásnější svátky v roce

Reklama

Dnes jsem přemýšlela, jak by to bylo hezké, kdybychom si mohli půjčit alespoň na Štědrý den, pár dětí z dětských domovů a udělat jim alespoň jeden den v roce krásnějším.

Těch přání bych měla víc. Přála bych si v naší společnosti více tolerance a ohleduplnosti. To především. Projevovat lásku si vcelku umíme, ale vybíráme si, komu ji dáme a komu ne. Dáváme lásku podmínečnou a objímající jen někoho.

Já sama se to pořád ještě učím. Přijímat lidi takové, jací jsou. Neplánovat, nehodnotit, nemanipulovat a nechávat věci plynout tak jak plynout mají.

Pořád je toho ještě mnoho, s čím jsem se nesmířila, co jsem nezapomněla, co jsem neodpustila. Určitě jsem také ublížila. Někdy proto, že nás někdo zraní, sami zraňujeme.

Bolavé zkušenosti jsou jako těžké koule, které nám nedovolují postupovat vpřed s lehkostí. Přála bych si být víc tady a teď a nehledat neustále na to co bude, nějakou odpověď. Vždyť můj život sám tak jak jej žiji, je vlastně taková osobní zpověď.

Mám toho mnoho, co si přeji změnit. Ale co se týče mého rozhodnutí, jak přivítat Nový rok?

S jedním jediným přáním. Nechávat se překvapit tím co přijde. Nehodnotit, proč se tohle nebo tamto děje. Prostě se budu v roce 2018 učit plně důvěřovat tomu, že vše se děje přesně tak, jak se dít má. Odevzdávám svá očekávání a nechám se unášet na vlnách okamžiků, které budou přicházet a dokonale navazovat.

Až vznikne překrásný náhrdelník plný dvanácti korálků, které věřím, že budou dokonalé a budou se vzájemně úžasně doplňovat. Zkuste se přidat. Pokud jste dočetli až sem a přejete si udělat něco výjimečného sami pro sebe, mám pro vás afirmaci, která vás může na vaší cestě doprovázet.

S láskou Lucie

OTEVÍRÁM SE VŠEM MOŽNOSTEM, KTERÉ BŮH MŮŽE ZVOLIT NA MÉ CESTĚ. VĚŘÍM, ŽE BOŽSKÉ VĚDOMÍ JE MOUDŘEJŠÍ, NEŽ MÁ ÚPĚNLIVÁ A MANIPULATIVNÍ MYSL. PLNĚ DŮVĚŘUJI SVÉMU DALŠÍMU OSUDU. DĚKUJI.

Komentáře