VIP a bonusový materiál k filmu Doctor Strange

V pražském kině IMAX se to hemžilo opravdovými marvelovskými nadšenci,  a to včetně známých tváří českého a slovenského showbyznysu! Pouze 363 vyvolených lidí mělo tu možnost shlédnout exkluzivní bonusový materiál k nadcházejícímu filmu Doctor Strange, který bude uveden do kin na konci října 2016. Zpěvák Miro Šmajda dokonce přijel až ze Slovenska a patnáctiminutovou projekci si užil se svoji kamarádkou, zpěvačkou Ellis. Promítání si nenechala ujít ani herečka Bára Mottlová, herec Braňo Polák, moderátorka Michaela Dolinová.

Večer moderovala velká fanynka Marvela Monika Leová, která se po projekci přiznala, že se do hlavního hrdiny totálně zamilovala. Na premiéře však byla sama, kde asi byl její přítel, se kterým se chystá vydat k oltáři?

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“12396″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

Bára Mottlová

Cinema City ve spolupráci se studiem Marvel přichystalo pro všechny fanoušky velké překvapení! V kině IMAX se konala jediná projekce exkluzivního bonusového materiálu k filmu Doctor Strange. Na projekci si dali dostaveníčko i dva mladí zpěváci, a to Miro Šmajda a Ellis! Vůbec jim nevadilo, že je to projekce jen na 15 minut a i tak krátkou chvíli si dokázali spolu užít naplno! Podívat se přišla i Michaela Dolinová, Bára Mottlová nebo Braňo Polák.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“12398″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“511″}}]]

Ellis a Miro Šamajda

Ze známých tváří je největší fanynkou Marvelu moderátorka a modelka Monika Leová, která se pro tento večer zhostila moderace celého unikátního večera! „Miluju filmy, miluju kino, miluju Marvela! Jsem neskutečně happy, že jsem tu mohla být a ten materiál vidět a už se nemůžu dočkat filmu, protože ten prequel mě opravdu navnadil a samotný Doctor Strange? Zamilovala jsem se!“ dodává moderátorka. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“12399″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“397″}}]]

Míša Dolinová

Film Doctor Strange můžete navštívit v multiplexech Cinema City od 27. října a již nyní si můžete zakoupit vstupenky na premiérový týden i na půlnoční premiéru tohoto očekávaného snímku.

Komentáře