Vrásky? Nemají šanci!

Už jste to slyšela? Světová jednička kosmetických center No+Vello otevřela své pobočky v ČR! Můžeme si tak na vlastní kůži vyzkoušet revoluční omlazení pleti pomocí IPL pulzního světla. Vrásky? Odteď už nemají šanci!

Omlazení pleti IPL technologií ANTI – AGING
IPL světlo proniká do kůže, kterou mírně prohřívá a vytváří tak optimální podmínky pro zatažení jemných kapilár a obnovu kolagenních vláken, čímž pleť celkově omlazuje. IPL světlo si dokáže poradit v cílených strukturách jako nepravidelný pigment, rozšířená žilka, vlasová cibulka nebo mazová žláza, ty obvykle špatně reagují na laserové paprsky. Pulzní světlo se při průchodu kožními vrstvami vstřebává v nepravidelném pigmentu, kde rozmělní melanin na drobné částečky. Ty se následně vyloučí na povrch nebo jsou postupně vstřebávány bílými krvinkami. Vzhledem k jemnosti zákroku je toto omlazení pleti vhodné pro pleť s poruchou pigmentace, jemnými vráskami i pro problematickou pleť. Procedura je vhodná pro ženy i muže v jakémkoliv věku, pro všechny typy pleti.

No+Vello glykolové obličejové ANTI – AGING sérum
Zastavte stárnutí a dopřejte své pokožce tu nejúžasnější péči od společnosti No+Vello. Revoluční glykolové fluidum ANTI – AGING je vhodné pro zralou a unavenou pokožku. Díky vysokému obsahu kyseliny glykolové, která umožnuje syntézu kolagenu a elastinu, aktivuje krevní oběh. Dále obsahuje peptidy a vitamin C, které snižují vrásky a dodávají pokožce pružnost, hebkost a jas. Sladký extrakt z pomerančů odstraňuje odumřelé buňky a podporuje jejich obnovu. Cítíte ty skvělé účinky? Vyzkoušejte a ihned si zamilujete. Obsah: 50 ml. Cena: 550 Kč

Fluidum zakoupíte v kosmetických salonech No+Vello.

Zdroj: www.nomasvello.cz

Komentáře