Vybavte si lékárničku na léto

Reklama

Přinášíme vám tipy na vybavení (nejen) letní lékarničky.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“20852″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“301″}}]]

Znižuje deprese, zlepšuje paměť i soustředění
Revital® Ginkgo Biloba Forte je doplněk stravy s obsahem extraktu ginkgo biloba, pro mozek důležitého DMAE, hořčíku a vitamínů. Ginkgo biloba pozitivně ovlivňuje periferní krevní oběh a tím podporuje prokrvení mozku. Posiluje duševní rovnováhu, snižuje deprese a zlepšuje soustředění, schopnost učit se i paměť. DMAE je přirozenou součástí mozku pro udržení dobré mentální kondice. Přípravek Revital Ginkgo Biloba je obohacený o vitamíny B6 a C. Seženete ho v lékárnách a e-shopech. Koupíte v lékárnách za 190 Kč, 60 kapslí. Znáte Ginkgo biloba? Ginkgo biloba, česky jinan dvoulaločný, je strom původem z Východní Asie, převážně z Číny, kde je považován za posvátný. Cenné extrakty se získávají především z listů a jeho léčebných účinků se využívá odedávna. Ginkgo biloba má výrazné antioxidační účinky, podporuje prokrvení, zmenšuje depresi a úzkostné stavy, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a riziko vzniku krevních sraženin. Pomáhá při hučení v uších, závratích a používá se také při léčení očních poruch. Bývá doporučován také k rychlejšímu zotavování z určitých typů mozkových příhod a dalších stavů, které mohou souviset s oběhovými poruchami a poru¬chami nervového systému.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“20853″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“497″}}]]

Dobijte si „baterky“
Připravujete se na důležitou zkoušku, ležíte zavaleni v množství knih a nemůžete se soustředit? Nebo se chystáte trumfnout svého soupeře v šachovém turnaji, či jen potřebujete dodat energii pro zdolání většího kopce na kole? Pak Vám poradíme. Sáhněte po přípravku Ascoffin! ASCOFFIN Energy  o obsahu deseti sáčků po osmi gramech je nešumivý rozpustný nápoj v prášku s vysokým obsahem kofeinu, taurinu a vitaminů B3, B5, B6, B12 s cukrem a sukralózou. Tento doplněk stravy napomáhá především díky vysokému obsahu kofeinu a taurinu v nápoji zvyšovat bdělost, koncentraci, soustředění a pozornost. Je vhodný pro sportovce, studenty, řidiče a osoby, které potřebují ke svým výkonům vyšší soustředěnost.  Má exkluzivní příchuť ENERGY. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby s vyšším krevním tlakem. Není dobré ho kombinovat také s alkoholem. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby s vyšším krevním tlakem. Není dobré ho kombinovat také s alkoholem. ASCOFFIN Energy (120,-Kč), ASCOFFIN Plus s příchutí grapefruitu či šumivý ASCOFFIN s příchutí citronu (oba se sladidlem z rostliny stévie  po 90,-Kč) koupíte v lékárnách či na e-shopu

Víte, že ….
Taurin („taurus“=býk) je látka z býčí žluči, prospěšná v energetických nápojích, ale málokdo ví, že ji naše tělo potřebuje nezbytně ke správnému vykonávání životních funkcí? Napomáhá především trávení a absorpci tuků v tenkém střevě, podílí se na ochraně jater a správné funkci oční sítnice, má antioxidační účinky, zlepšuje soustředění, psychickou odolnost a toleranci vůči stresu. Taurin je pro nás zkrátka nezbytný. Kdo jí maso, může být bez obav. Problém mohou mít výhradní konzumenti rostlinné stravy, neboť taurin nalezneme pouze v živočišných tkáních.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“20854″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“353″}}]]

I oči potřebují výživu
Zrak je jedním z nejdůležitějších smyslů člověka. Pomocí něj vnímáme až 80 % informací. Zdravé oči jsou proto pro fungování v běžném životě zásadní. Oči jsou ale díky počítačům a dalším nepříznivým vlivům stále více a více negativně ovlivňovány. Věnujte jim proto zvýšenou pozornost a postarejte se o jejich dostatečnou výživu díky vylepšenému složení Lutein Premium společnosti Generica.
 
Lutein Premium je unikátní vědecky podložená kombinace pro výživu očí. Kapsle obsahují patentované formy luteinu (Lutein FloraGLO®) a zeaxantinu (Zeaxantin OPTISHARP® Natural) ve volné formě v mikronizovaných krystalech, které se vyznačují lehkou vstřebatelností a dobrou využitelností v organismu. Lutein Premium obsahuje přirozený poměr luteinu a zeaxantinu 5:1, který zajišťuje jejich správnou funkci v organismu. Tyto látky se koncentrují v čočce, kde brání vzniku šedého zákalu a v buňkách sítnice oka, v nichž podporují tvorbu pigmentu a zlepšují zrakovou ostrost. Navíc chrání oko proti působení volných radikálů a vysokoenergetických fotonů, které se nachází ve světle obrazovek počítačů, tabletů, televizí a mobilů, před kterými trávíme klidně i 12 hodin denně.
S přibývajícím věkem koncentrace luteinu a zeaxantinu postupně klesá. Organismus je nedokáže sám syntetizovat a jejich příjem ve stravě je nedostačující, proto bychom měli jejich příjem zajistit pomocí doplňků stravy. Lutein Premium obsahuje vitamin E, zinek a rybí olej, které také přispívají k udržení dobrého zraku.

Využijte akci a získejte 5 + 1 balení Lutein Premium 60 kapslí zdarma! Vystřihněte 5 čárových kódů z krabičky Lutein Premium, nalepte tyto kódy na papír a odešlete na adresu společnosti: Generica Bohemia spol. s r.o., Tuřanka 115 a, Brno, 627 00 a získejte 1 balení Lutein Premium 60 kapslí zdarma! Užívejte jednu kapsli denně během jídla a zapijte vodou.  Balení 60 kapslí zakoupíte za doporučenou cenu 255 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“20855″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“282″}}]]

Jednička mezi zelenými řasami, česká chlorela
Chlorella se za posledních pár let stala velmi oblíbenou potravinou či doplňkem stravy, patří mezi zelené potraviny, které jsou pro své všestranné vlastnosti oblíbené mezi milovníky zdravé výživy a přírodní medicíny. Dováží se k nám z různých kontinentů, přitom tu nejlepší máme přímo v České Republice. Výzkumy potvrzují, že česká chlorela patří mezi nejkvalitnější a má skvělé účinky. To potvrzují i vědci v zahraničí. „Tato sladkovodní řasa má až překvapivě mnoho různých přírodních látek. Obsahuje vitamín A, D, beta karoten, vitamín C a vitamíny skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6, B12 a kyselinu listovou). Co se týče minerálních a stopových prvků, je možné zmínit železo, zinek, vápník, měď, draslík, fosfor nebo hořčík. Tím ale výčet ještě nekončí – dále obsahuje několik aminokyselin ( lysin, leucin, alanin či arginin ), velké množství chlorofylu, vlákninu a také tzv. CGF růstový faktor (vzniká při fotosyntéze a stimuluje regeneraci tkání). Chlorella obsahuje některé složky řazené mezi antioxidanty, tak pomáhá náš organismus chránit před negativním vlivem škodlivých volných radikálů z okolního prostředí, vyjmenoval PharmDr. Tomáš Arndt, odborný poradce Prozdravi.cz.

Chlorella, zelená sladkovodní řasa, která je šetrným způsobem usušena a upravena tak, aby byly dokonale využity všechny biologicky hodnotné látky. Česká chlorella od Natural Medicaments vypěstovaná v Čechách má vysoký obsah bílkovin a dalších nezbytných živin, podporuje přirozenou obranyschopnost a imunitu. Významnou látkou obsaženou v tabletách je chlorofyl. Selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů, napomáhá k dobré funkci imunitního systému, k normální činnosti štítné žlázy, spermatogenezi a k ochraně buněk před oxidativním stresem.  Česká chlorela nese těžké kovy a oproti mořské/asijské je mnohem kvalitnější a přínosnější pro tělo. Cena: 349 Kč/300 tablet.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“20856″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

GlutenPrima pro náhodnou konzumaci potravin obsahujících lepek
Nesnášenlivost lepku neboli glutenu způsobuje onemocnění sliznice tenkého střeva. Lepek je směs obsažená v pšenici, žitu, ječmeni a ovsu. Nesnášenlivost přetrvává celoživotně a je částečně geneticky předurčena. Vzhledem k nevyléčitelnosti této choroby nám nezbývá nic jiného, než dodržovat celoživotní bezlepkovou dietu. A to pro celiaka znamená radikální a okamžitou změnu vlastního jídelníčku.  Lidé s nesnášenlivostí lepku by neměli riskovat. GlutenPrima může proto posloužit například v případě, kdy si nejsme stoprocentně jisti, že nám v restauraci opravdu servírují bezlepkové jídlo. Někdy totiž může velmi nepříjemné reakce vyvolat i stopové množství lepku. V těchto případech je proto vhodné na začátku konzumace jídla užít jednu tobolku GlutenPrima.

Tradiční český výrobce léčiv, doplňků stravy a kosmetiky společnost Biomedica vyvinula unikátní novinku – speciální přípravek GlutenPrima s obsahem tří enzymů, které napomáhají štěpit glykoproteiny lepku. Je určený osobám starším 12-ti let s intolerancí na potraviny obsahující lepek. Doplněk stravy GlutenPrima neslouží jako náhrada bezlepkové dietní stravy, je určen pro případ jednorázové nebo náhodné konzumace potravin obsahujících lepek. Výrobek je vhodný i pro vegetariány. Neměly by ho však užívat děti do 12-ti let, těhotné a kojící ženy. Novinku GlutenPrima seženete v lékárnách či na e-shopu společnosti Biomedica www.bio-medica.cz  za doporučenou cenu 139,- Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“20857″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“376″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Na dovolenou s Tea Tree Oil
Tea Tree Oil Biomedica je 100% přírodní éterický olej, získávaný destilací listů stromu Melaleuca alternifolia. Tento unikátní strom roste pouze v Novém Jižním Walesu v Austrálii. Tea Tree Oil Biomedica, který nyní můžete aplikovat i díky roll-onu, má široké spektrum použití. Nejčastěji se využívá při kousnutí hmyzem či jako přírodní repelent. Napomáhá regeneraci drobných poranění kůže a při péči o problematickou pokožku. Zakoupíte jej v lékárnách či na e-shopu společnosti Biomedica za doporučenou cenu 96,- Kč. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“20858″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“151″}}]]

PediCALX změkčující krém na paty i proti otlakům
Otlaky na nohou často vznikají nesprávnou  obuví, ale také třeba nestejným rozložením váhy těla, jako následek ortopedických problémů. Pokud je včas neodstraníme, vedou k bolestivé chůzi a tím  nesprávnému držení těla. Podobně je to také s popraskanou kůží na patách, kterou je zapotřebí pravidelně změkčovat, aby mohlo dojít k její regeneraci.  Změkčující krém PediCALX  s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a glycerinu zaručuje šetrné změkčení i velmi zatvrdlé kůže na nohou. Zamezí vzniku otlaků a popraskaných pat, které dokáže zjemnit a zacelit. Účinně regeneruje kůži chodidel.  Obsahuje antimykotikum cyklopirox, který působí jako mikrobiální prevence proti plísním. PediCALX je určen pro pravidelnou péči o nohy, doporučuje se jemně vmasírovat do postižených míst.  K zakoupení v lékárnách a kosmetických salonech. Cena přípravku je 219 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“20859″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“315″}}]]

Zklidňující balzám po holení a depilaci
Syncare balzám obsahuje přírodní Babasu olej ze semen stejnojmenné palmy, známý svými zklidňujícími účinky. Používá se k ošetření reaktivní pokožky- tlumí začervenání v místě ošetření, zklidňuje a hydratuje pokožku. Přípravek dále obsahuje vitamín C a díky výtažkům z čínské rostliny Litsea cubeba příjemně voní. Syncare balzám po holení a epilaci je určen mužům i ženám. Zakoupíte ho v lékárnách a kosmetických studiích za cenu 252 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“20860″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“450″}}]]

BioAroma přírodní repelent – s levandulí, bazalkou a citronelou
100% přírodní, ručně a s láskou vyráběná kosmetika BioAroma představuje must have na letní sezonu- přírodní repelent s levandulí, bazalkou a citronelou. Bodavému hmyzu se během jarních a letních měsíců prostě nevyhneme a pokud chceme jistotu, že na sebe nebo naše blízké nenanášíme chemický koktejl, je ideální použít BioAroma čistě přírodní repelent. Základ tvoří pleti prospěšný mandlový olej, ke kterému byla přímíchaná směs esenciálních olejů, které spolehlivě odpuzují hmyz, ale pro nás odpudivé nejsou ani trochu. Je to levandulový esenciální olej, který uklidňuje a zlepšuje náladu, bazalkový esenciální olej, který působí proti depresím a pomáhá i proti svědění, pokud už nějaký štípanec máme a nakonec esenciální olej citronela, který má antiseptické a antibakteriální účinky a osvěží tělo i mysl. Tento repelent se nanáší v malém množství přímo na kůži a účinkuje několik hodin. Můžete si tak v klidu pobýt v přírodě, v závoji krásné bylinkové vůně, bez toho, aby Vás obtěžovali komáři.  Cena: 299,- Kč (100 ml).

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“20876″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

Všetranný letní pomocník – Zklidňující kolagenové tonikum Xhekpon Flash
Kolagenové tonikum XHEKPON® FLASH je zklidňující, víceúčelový přípravek ve spreji na tělo, pleť a vlasy. Přináší rychlou a šetrnou úlevu namáhané, citlivé a podrážděné pokožce. Pomáhá zklidnit kůži po nadměrném slunění, depilaci či holení, je vhodný i na roztřepené konečky vlasů nebo pokožku trpící ekzémy. Hlavní složkou tonika je hydrolyzovaný kolagen, který na pokožce vytvoří ochranný film a chrání ji před vnějšími vlivy. Výtažky z aloe vera mají zase léčivé, regenerační, protizánětlivé a hydratační účinky. Tonikum nastříkejte na pokožku či vlasy a počkejte, dokud se zcela nevstřebá, nestírejte ani neoplachujte. Na znatelně podrážděných místech je možné aplikaci opakovat, dokud se nevytvoří silnější film. Kolagenové tonikum je možné použít i místo krému nebo podkladové báze pod make-up.  XHEKPON FLASH 150 ml zakoupíte na www.xhekpon.cz za 399 Kč nebo ve vybraných lékárnách.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“22305″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“340″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Alergická rýma trápí odhadem přes 40 procent dospělých u nás. Podstatně zhoršuje kvalitu života – vyvolává bolesti hlavy, brání zdravému spánku, zhoršuje soustředění, pacient pociťuje nedostatek energie a může být podrážděný. Proto je důležité porozumět tomu, jak alergická rýma vzniká a jak se jí co nejlépe bránit.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“22306″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“340″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Když vdechneme alergeny, naše tělo začne produkovat ve zvýšené míře 6 hlavních spouštěčů alergické reakce (např. histamin, prostaglandiny, leukotrieny, cytokiny, tryptázu a PAF), které vyvolávají příznaky alergické rýmy. Pacienti, kteří řeší alergickou rýmu pomocí volně prodejných léků, nejčastěji sahají po lécích ze skupiny antihistaminik. Už samotný název naznačuje, že antihistaminika pomáhají blokovat primárně jeden z výše uvedených spouštěčů – histamin. Nosní sprej Flixonase obsahuje účinnou látku, která pomáhá blokovat 6 hlavních spouštěčů. Díky tomu dokáže tlumit jak nosní příznaky alergické rýmy (ucpaný nos, kýchání, vodnatá rýma), tak i oční příznaky (svědění a slzení očí), a to po dobu 24 hodin. I když je přípravek ve volném prodeji, měla by samozřejmě jeho užívání předcházet konzultace s lékárníkem či lékařem, který typ léčby je pro pacienta nejvhodnější.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“22307″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“340″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Céčko pro celkové zdraví organismu
Vitamín C dokáže posílit imunitu, přispívá ke snížení únavy a vyčerpaní, navíc je výborným antioxidantem. Vitamín C je důležitou podporou celého organismu, a proto je zapotřebí jeho pravidelný přísun. Důležité je i to, že nemůže dojít k jeho předávkování, protože jej tělo dokáže při jeho nadbytku přirozeně vyloučit. Větší přísun vitamínu C se doporučuje nejen při chřipce a nachlazení, fyzické námaze, rekonvalescenci, ale také při stresu. Jeho stabilní zvýšený přísun se doporučuje především kuřákům.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“22308″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“294″}}]]

Revital® Active vitamin C 500 g v kapslích umožňuje postupné uvolňování vitamínu C během až 12 hodin, což vystačí na pokrytí celé denní dávky. Tuto schopnost mu přináší jedinečná technologie krystalické granulace. Želatinové kapsle se příjemně polykají a nedráždí žaludek. Balení 30 kapslí ke koupi v lékárně za 92,- Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“22309″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“302″}}]]

Revital Cé vitamin + Zinek s echinaceou a šípkem na posílení imunity. Vitamín C přispívá nejen ke snížení únavy a vyčerpání, ale pozitivně ovlivňuje např. i činnosti nervové soustavy. Jako  významný antioxidant je pro organismus nezbytný. Zinek pozitivně ovlivňuje nejen imunitu, ale také stav pokožky, vlasů a nehtů. Přípravek je obohacen o přírodní extrakty z echinacey a šípku. Balení 45 kapslí ke koupi v lékárně za 78 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“22310″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“302″}}]]

Revital Koenzym Q10, doplněk stravy
Jak funguje koenzym Q10? Vyskytuje se přirozeně v lidském těle, kde hraje jednu z klíčových rolí při získávání energie z potravy. V případě, že ho máte nedostatek, chybí vám energie i při plnohodnotné stravě. Produkce koenzymu Q10 v těle klesá s přibývajícím věkem člověka, proto je vhodné ho doplňovat. Nezbytně nutný je zejména pro srdce, plíce a játra, tj. energeticky nejnáročnější orgány. Je nenahraditelným zdrojem energie pro všechny tělesné buňky a doplňovat ho  je obzvláště důležité při zvýšené fyzické námaze. Přípravek Revital Koenzym Q10  obsahuje 60 mg účinné látky + vitamín E a selen. Vitamín E a selen navíc chrání organismus  před oxidativním stresem a tím posilují  imunitní systém.  Nízkou hladinu koenzymu Q10 v těle může způsobovat užívání statinů, tj. léků na snižování cholesterolu. Také s přibývajícím věkem nebo  při vyšší fyzické aktivitě je vhodné běžnou stravu o koenzym Q10 doplnit. Revital Koenzym Q10 60 mg seženete v lékárně v balení 60 kapslí  za obvyklou cenu 317 Kč nebo e-sphopu nasevitaminy.cz.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“22311″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“406″}}]]

Vitar vazeliny v lékopisné kvalitě
Extra jemné vazeliny od společnosti Vitar jsou vhodné pro ošetření suché a namáhané kůže, která vyžaduje zvláštní péči. Vitar vyrábí vazeliny v čisté formě nebo obohacené o oleje či výtažky z bylin a jsou dermatologicky testovány. Vitar vazeliny změkčují, zjemňují, hydratují a povrchově chrání pokožku. Díky svému přírodnímu složení jsou vhodné ke každodennímu ošetření namáhané  pokožky.

Vyzkoušet můžete Vitar vazelinu, obohacenou o bambucké máslo a výtažek z aloe vera. Bambucké máslo zvyšuje schopnost dokonalé hydratace a zvláčnění pokožky, chrání před UV zářením, aloe vera hojí drobné oděrky a regeneruje. Přírodní Vitar vazelina je ideálním přípravkem pro ošetření pokožky celého těla, obličeje a rtů. Cena za dózu 110 g je 71 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“22312″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“406″}}]]

Zcela bez přísad je extra jemná, bílá Vitar vazelina v lékopisné kvalitě. Suchou pokožku dokonale promaže a současně nezatíží. Jde o čistou vazelínu bez parfemace a dalších přísad. Čistá vazelina je vhodná pro atopiky i ekzematiky. Cena za dózu  110g  je 67 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“22313″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“450″}}]]

Energit Dextróza sport
Máte náročnou práci, celou řadu aktivit a k tomu si často a rádi zasportujete? Jste zkrátka v jednou kole a potřebujete dobít energii? Přepnout na vyšší výkon vám nyní pomůže nový Energit Dextróza Sport. Legendární značka nabitá novou energií.  Co je to dextróza a jak působí? Představuje nejrychleji vstřebatelný zdroj energie po zátěži i během ní, kdy trávení neprobíhá v běžném režimu. Monosacharid dextróza se dostává do krevního řečiště v rekordní době, tj. do 3 minut od okamžiku požití. Díky tomu dokáže člověka prakticky okamžitě vytáhnout z krize a dočasně zvýšit jeho nasazení a výkon. Po intenzivní zátěži nahrazuje ztrátu energie, pomůže překonat vysílení a překonat krize.  Energit Dextróza Sport existuje ve 2 variantách. S příchutí tropického ovoce, obohacený o hořčík a nepostradatelné vitamíny B a C a s příchutí pomeranče, se zvýšenou dávkou vitamínu C. Energetické tablety pro rychlé doplnění energie jsou určeny především pro dospělé. Běžnou dávkou je 1 pastilka. Seženete je v obchodech, drogeriích, lékárnách nebo e-shopu nasevitaminy.cz za cenu 24,90 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“22314″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“323″}}]]

REVITAL®Super beta-karoten s biotinem a měsíčkem lékařským
Co je to beta-karoten a jaké má účinky? Jde o provitamin vitaminu A, nezbytný pro ochranu pokožky nejen při slunění. Obsahuje ho především červená a žlutá zelenina jako je mrkev, rajčata nebo červená paprika. Na rozdíl od opalovacích krémů chrání pokožku zevnitř a tedy komplexně ve všech jejich vrstvách. Po vyšších dávkách beta-karotenu může kůže mírně zežloutnout, ale předávkovat se nemůžeme.

Moderní doplněk stravy Revital® SUPER beta-karoten  je ideální přípravou pokožky na léto. Pozitivně ovlivňuje její funkce a připraví ji na  zdravé opalování. Před nadměrným slunečním zářením dokáže chránit nejen pokožku, ale také  oči. Kromě nepostradatelného beta-karotenu obsahuje výtažky z měsíčku lékařského, biotin, selen, vitaminy C a E. Komplexní složení příznivě působí nejen na zdraví pokožky a očí, ale současně podpoří celkovou odolnost a vitalitu těla. Doporučuje se užívat už s nástupem jara, tedy zhruba 2 měsíce před sluněním.
Biotin příznivě ovlivňuje celkovou vitalitu. Patří do rodiny B komplexu, ve skutečnosti to ale není vitamin. Je to koenzym, který spolupracuje s vitamíny. Tvoří se přirozeně v malém množství v střevě. Nachází se v mnoha potravinách, včetně ovesné mouky, zeleniny, ořechů, vaječných žloutků, rýže, ořechů, špenátu, brambor a drůbeže a hověziny. Biotin je rozpustný ve vodě, takže jeho případný nadbytek se z těla odstraní prostřednictvím moči.

Jak působí měsíček lékařský? Extrakt z měsíčku lékařského je zdrojem přírodních karotenoidů – luteinu a zeaxantinu. Oba jsou nepostradatelné pro ochranu zraku před slunečním zářením a jeho negativními vlivy. V potravě jich nemusí být vždy dostatek, proto je vhodné je občas doplnit. 40+20 tablet ZDARMA za 155 Kč, 100 + 50 tablet ZDARMA za 317 Kč.

Zdroj: archiv firem

Komentáře