Vyběhněte s Teribear a užijte si na Prima akci

Reklama

Za měsíc odstartuje třetí ročník charitativního happeningu s názvem TERIBEAR HÝBE PRAHOU aneb Prima DEN S MEDVĚDEM, který od 7. do 16. září pořádá na pražském vrchu Vítkov Nadace Terezy Maxové dětem. V loňském roce přišlo na tento unikátní happening svým pohybem podpořit konkrétní lidský příběh téměř 10 000 lidí, kteří společnými silami připsali na konto pomoci neuvěřitelných 7 967 438 Kč. V celkovém součtu kilometrů se podařilo 2,5x oběhnout zeměkouli. Pro mimo pražské se připravuje jednodenní regionální kolo v Mladé Boleslavi, a to 20. 9. 2017 v Lesoparku Štěpánka.

„V letošním roce máme hned několik změn, tou hlavní a nejdůležitější, je změna místa konání akce. TERIBEAR rozhýbe Prahu tentokráte na vrchu Vítkov, u Národního památníku, a doufáme, že bude účast alespoň stejně tak hojná, jako tomu bylo v loňském roce,“ říká ředitelka Nadace Terezy Maxové dětem Terezie Sverdlinová a dodává: „Do charitativního happeningu se mohou, stejně jako v předchozích ročnících, registrovat i rodinné a firemní týmy. Každý zdolaný kilometr podpoří partneři akce 50 korunami, je na každém, aby si vybral, komu z 10 příběhů věnuje své naběhané nebo nachozené kilometry, které se promění ve finanční pomoc,“ dodává Terezie Sverdlinová.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“24462″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

TERIBEAR HÝBE PRAHOU aneb Prima den s medvědem je nonstop charitativní happening, kterého se může zúčastnit každý, kdo chce svým pohybem přispět na dobrou věc. Nezáleží přitom na věku, fyzické kondici nebo čemkoliv jiném. Důležitá je chuť pomoci. Nonstop, tj. v kteroukoli denní či noční hodinu, po dobu deseti dnů od 7. do 16. září má každý příležitost udělat dobrý skutek, a to i opakovaně. Stačí se jen registrovat, pořídit si čip a přijít si zaběhat nebo se projít na vyznačený okruh na vrchu Vítkov v Praze. Za každý kilometr, který je na trase dlouhé 1,2 km zdolán, věnují partneři akce 50 Kč na podporu konkrétních příběhů či projektů Nadace Terezy Maxové dětem. Čip, který je podmínkou účasti, jednak počítá uběhnuté nebo ušlé kilometry a zároveň umožňuje opakovanou účast po celou dobu trvání akce. Čip stojí pro dospělého 200 Kč, pro dítě do 12 let 100 Kč. Koupí čipu podporujete charitativní aktivity nadace. Čip je možné zakoupit buď on-line na www.teribear.cz nebo v místě konání akce – kdykoli od 7.9 do 16.9. Každý z účastníků si též může vybrat na jaký konkrétní příběh půjde či poběží a tím pro něj získá finanční pomoc. Kompletní seznam příběhů je uveden na www.teribear.cz v sekci Komu pomáháme.

Posláním Nadace Terezy Maxové dětem je pomoc opuštěným a znevýhodněným dětem. Díky štědré podpoře dárců z řad firem a veřejnosti získává finanční prostředky na svou činnost už téměř dvacet let.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“24463″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“318″}}]]

Kdy: 7. – 16. 9. 2017 – NONSTOP
Kde: Vrch Vítkov. Stanovený okruh měří 1,2 km.
Jak: Pomocí TERIBEAR čipu se vám budou načítat kilometry dosažené na určeném TERIBEAR okruhu. Kilometry se zaznamenají na vaše elektronické konto, takže máte přehled, jak jste pomohli. Čip za 200 Kč koupíte buď on-line na stránkách www.teribear.cz nebo na startu a tím podpoříte dobrou věc. Styl zdolání trasy nerozhoduje, zda půjdete nebo poběžíte, je na vás, důležitá je touha pomáhat 🙂

Partnery třetího ročníku akce jsou a nadační poděkování náleží:
Generálnímu  partnerovi: ŠKODA AUTO, a.s.
Hlavním partnerům: Astrid, Coca Cola HBC Česko a Slovensko, Travelport Galileo
Partnerům: ING Bank, Feedo.cz Lehčí život maminkám, Presco Group a SURI
Technology partner: KSWR, TRI
Partner pro prodej TERIBEAR: Luxor
Partner pro dobrovolnictví: Palestra
Partner pro dětský pohyb: REMAX Česká republika a Accenture
Generální mediální partner: MAFRA, a.s.
Ve spolupráci s: PRIMA, Radio KISS
S mediální podporou: Country radio, DNES, Metro, Onadnes.cz, 5plus2, Téma.
Dále děkujeme: Bird&Bird, Blue Gekko, C-In, DEK, Edwards, Emirates, Chanel Crossings, Nespresso, Pickwick, Segro, ToiToi, Tvůj DJ, V ráji a Zátiší Catering.
Akce se koná pod záštitou náměstka primátorky hl. m. Prahy, pana Petra Dolínka a starostky MĆ Prahy 3, paní ing. Vladislavy Hujové.

Zdroj: Teribear

Komentáře