Vychytávky pro chytrou domácnost

Reklama

Myslet na kvalitu bydlení dnes neznamená jen vybavit domácnost kvalitním nábytkem a spotřebiči. V dnešní době je třeba hlídat také klima našeho domova – kvalitu vzduchu, teplotu, vlhkost a prašnost. Díky moderním přístrojům to jde snadno. Pokud si vybudujete chytrou domácnost, můžete všechny důležité věci hlídat a ovládat i na dálku díky aplikaci ve vašem telefonu. Udržíte tak zdravé prostředí pro celou rodinu a díky přístrojům ušetříte i nemalé peníze, takže se investice do chytré domácnosti rychle vrátí zpátky. Vítejte v domově 21. století.

Ať už doma nebo v práci, ve vnitřním prostředí strávíme 80 % našeho času. Úroveň CO² a hluku má vliv na naší duševní pohodu a zdraví. Může způsobit bolesti hlavy, stres, podrážděnost a ztrátu koncentrace. Přispívá k tomu i nahromadění plynů či výpary z lepidel, barev nebo čisticích prostředků. Potíže mohou způsobit i kouř, prach či bakterie. Stanice na vás dohlíží a upozorní vás když je třeba. Doporučí vám například ve správném okamžiku vyvětrat. Můžete si sami určit jednotlivé hraniční hodnoty, po jejichž dosažení se vám má zobrazit upozornění.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“30180″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“404″}}]]

Chytrá meteorologická stanice
Meteorologická stanice s bezplatnou aplikací umožňuje sledovat počasí a kvalitu vzduchu přímo na vašem smartphonu nebo tabletu. Zobrazuje informace o vnitřních i vnějších klimatických podmínkách jako je teplota, vlhkost a tlak vzduchu, koncentrace CO² a další. Naměřené hodnoty pak uvidíte přímo ve vašem smartphonu v aplikaci Netatmo. Kryt obou součástí meteostanice je vyroben z jednoho kusu odolného hliníku v jednoduchém moderním designu a stane se tak krásným designovým doplňkem domácnosti. Stanice měří vnitřní a vnější teplotu a vlhkost vzduchu, vnitřní koncentraci CO2 a hladinu hluku, barometrický tlak vzduchu a navíc zobrazuje úroveň znečištění venkovního vzduchu. Meteostanice pro smartphone s OS Android a iOS, Netatmo NWS01 je k dostání na e-shopu Conrad za 4 790 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“30181″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“344″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Bezdrátový termostat
Optimální a pohodlné ovládání vytápění u vás doma jednoduše s pomocí smartphonu. Termostat je propojený s vaším smartphonem skrze aplikaci Homematic IP, kde můžete neustále sledovat a řídit teplotu v domácnosti podle vašich individuálních potřeb. Okenní a dveřní čidlo pak detekuje otevírání a zavírání oken a umožňuje automatické spouštění topení. Díky tomu je tak teplota u vás doma vždy ideální a vy ušetříte za vytápění. Sada bezdrátového termostatu Homematic IP HmIP-SK1 je k dostání na e-shopu Conrad za 3 690 Kč.

Zdroj: www.conrad.cz

Komentáře