Vyhrajte luxusní exotickou dovolenou snů

Reklama

Letošní léto se poveze na vlně luxusu a pohody – Coca-Cola totiž rozdává zájezdy do čtyřhvězdičkových hotelů po celém světě! Každý týden od začátku června až do konce prázdnin si bude moci výherce vybrat týdenní zájezd pro dvě osoby do jedné z 20 evropských a světových destinací.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“21874″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“129″}}]]

Procházet se po těch nejkrásnějších plážích světa na Bahamách, užívat si lahodné drinky, sluníčko a moře v Thajsku nebo na Filipínách, zažít nekonečnou letní pohodu na Ibize – takový sen se může v letošní letní sezóně hravě proměnit ve skutečnost. Stačí si koupit půllitrovou lahev Coca-Cola original taste, Coca-Cola zero cukru zero kalorií, Fanta nebo Sprite, na webových stránkách Coca-Cola vybrat vysněnou destinaci a následně zadat kód, který je ukrytý na spodní straně víčka. Zda se i vy budete moci vydat na nezapomenutelnou cestu za letním dobrodružstvím, zjistíte okamžitě po jeho zadání. Další soutěžní kódy lze také získat v rámci speciálních eventů, které si značka pro své fanoušky připravila. Coca-Cola týmy budou na cestě celé léto a budete je moci potkat třeba na u vody nebo na vybraných sportovištích.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“21875″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“129″}}]]

A co všechno je vlastně ve hře? „Soutěžíme o letenky a týdenní zájezd do čtyřhvězdičkového hotelu s polopenzí pro dvě osoby. Vybírat lze z 20 zemí po celém světě a nabídka je opravdu rozmanitá. Můžete s partnerem, kamarádkou či kamarádem vyrazit do klasických destinací, jako jsou Řecko či Francie, také se ale můžete vydat za rytmy reggae na Jamajku, za exotikou na Bahamy či Filipíny nebo můžete objevovat kouzlo tajemného Vietnamu. Záleží jen na vás,“ uvádí Jana Nováková, brand manažerka značky Coca-Cola.

Hashtag: #letosnu
Instagram: @cocacolaczech
Facebook: http://cokeurl.com/stopniruletu

Soutěž o zájezd snů poběží do 31. srpna na stránkách www.coca-cola.cz.

Komentáře