Výstava oblečení a workshopy ze světa 3D tisků

Reklama

Centrum Chodov je vyznavačem trendů. Svým zákazníkům od 3. do 16. října přináší interaktivní výstavu UNEXPECTED FASHION, která je zavede do světa 3D tisku, moderní technologie rozšířené již i v oblasti módy a doplňků. Návštěvníky zaujmou nejen kolekce 3D outfitů z dílny uznávaného hongkongského studia SHIGO, ale také možnost nahlédnout právě s návrháři z Hong Kongu (3. října od 16 hodin) „pod pokličku“ procesu výroby oděvů pomocí této sofistikované metody budoucnosti. Kromě exponátů budou připraveny workshopy, videoprojekce, 3D tiskárny či 3D pero, prezentace techniky tisku z plastu, ale i čokolády. Technologičtí a módní nadšenci si mohou nechat vytvořit šablonu pro tisk miniatury vlastní 3D busty.

O tom, že 3D tiskem lze vyrábět šaty, módní doplňky a navíc při tom jako materiál využít plast nebo čokoládu se od 3. do 16. října díky programu UNEXPECTED FASHION na vlastní oči přesvědčí návštěvníci Centra Chodov. Interaktivní výstava nabídne řadu 3D modelů přivezených z Hong Kongu, které v Centru Chodov osobně představí autorské duo Dave Chang a Kiwib Wong. Hongkongští návrháři reprezentující značku SHIGO budou návštěvníkům Centra Chodov k dispozici rovněž v průběhu exkluzivních workshopů, během nichž je v pondělí 3. října (od 16 hodin) zavedou do světa 3D tiskáren a per. Workshopy vedené odborníky budou přichystány po celou dobu výstavy. Zájemcům umožní vyzkoušet práci s 3D perem či si nechat navrhnout bustu k případnému 3D vytisknutí.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“11772″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“318″}}]]

„Centrum Chodov patří mezi nákupními centry k trendsetterům na poli módy i technologií, proto jsme připravili výstavu věnovanou 3D tisku v módním odvětví. I když toto spojení zní pro mnohé překvapivě, ve světě je tato technika již hojně využívána. Do tajů 3D tisku návštěvníky centra zasvětí duo návrhářů z Hong Kongu, které se jim bude věnovat v rámci exkluzivních workshopů v pondělí 3. října,“ popisuje Petra Valentová, marketingová manažerka Centra Chodov.

Doprovodný program UNEXPECTED FASHION
Pondělí 3. října, 16.00–18.30 hodin
Hongkongští designéři značky SHIGO
Live show
Tvorba šatů 3D perem
Workshopy s SHIGO

Soboty 8. a 15. října, 14.00–18.00 hodin
3D tisk
3D tisk čokoládou

Neděle 9. a 16. října, 14.00–18.00 hodin
Workshop s 3D perem
Skenování a 3D tisk bust

 

Komentáře