Vyzkoušejte slovenskou lyžovačku

Reklama

Jestliže upřednostňujete zahraniční lyžování oproti tuzemskému, měli byste navštívit i slovenská střediska. Na cestu se můžete vydat osobním autem, anebo vyzkoušet noční jízdu vlakem. Stačí jen zalehnout a vzbudit se až na místě mezi vrcholky hor.

Inspirace z Vysokých Tater
Dechberoucí atmosféra panenské přírody. Tatranská střediska jsou vhodná pro malé i velké, zkušené i ty méně zdatné lyžaře. Pokud zamíříte do Tatranské Lomnice, usedněte do patnáctimístné lanovky, která vás vyveze na Skalnaté pleso. Zastavte se v místním apres-ski baru a zahřejte se tradičním tratranským čajem. Lyžařské jedničky mohou zamířit do Lomnického sedla. Perlou je Štrbské pleso, kde si i běžkaři přijdou na své.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“15502″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Ubytujte se na břehu Štrbského plesa
Budete se zde cítit jako v pohádce. Zamrzlé pleso téměř na dosah a nádherný pohled na zasněžené nejen vrcholky hor. Užijte si luxusní pobyt v Grand Hotelu Kempinski High Tatras, který nabízí i speciální zimní lyžařské balíčky. Dopřejte si ubytování v nádherném pokoji, nechte se hýčkat profesionály, dopřejte si královskou snídani anebo večeři v místní Grand Restaurant od šéfkuchaře Tomáše Tejbuse. Součástí speciálních balíčků je také skipass. Po celodenním lyžováním jistě uvítáte relax v místním ZION SPA LUXURY. Dopřejte tělu např. antistresovou masáž. V Grand Hotelu Kempinski High Tatras se budete cítit jako doma a zapomenete zde na všechny neduhy.

Více o speciálních balíčcích v Grand Hotelu Kempinski High Tatras najdete zde: www.kempinski.com/hightatras

Zdroj: Grand Hotel Kempinski High Tatras

Komentáře