Zacvičte si jógu doma s nejlepšími lektory

Neradi cestuje a jste milovníci jógy? Vyzkoušejte cvičení doma.

Díky novému webovému serveru Moje Jóga se může i váš domov proměnit v jógové studio. Stačí jen podložka a tablet nebo chytrý telefon, na kterém se můžete připojit na www.moje-joga.cz. Prostřednictvím šikovných filtrů si vyberete, na jakou lekci máte chuť. Přední čeští jógoví lektoři pro vás připravili videa různé délky a intenzity, pro začátečníky i pokročilé, pro milovníky pomalejších jógových směrů i dynamičtějších sekvencí, od krátkého protažení po plné hodinové lekce.

„Pro nadšené jogíny i pro ty, kteří se s tímto stylem cvičení teprve seznamují, je na serveru Moje Jóga připravena řada videí, která každý týden obohacujeme o další lekci. Nechybí sestava proti bolestem zad, jóga pro těhotné nebo dětská jóga. Rádi bychom, aby si na Mojí Józe vybral každý,“ přibližuje obsah a fungování serveru zakladatelka Mojí Jógy, lektorka Markéta Faustová. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“15930″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Mojí jógu si můžete objednat formou předplatného, díky kterému získáte časově limitovaný přístup do celé videotéky. Měsíční předplatné pořídíte za 299 Kč, dále zvýhodněné čtvrtletní za 850 Kč, pololetní 1650 Kč a celoroční předplatné pak za 3100 Kč. „Cílem Mojí Jógy je pomoci lidem v domácí jógové praxi. Doufáme, že díky Mojí Józe bude více lidí cvičit pravidelněji, třeba každý den. Pokud věnujete cvičení jógy třeba jen patnáct minut po ránu, budete mít mnohem více energie a výzvy všedního dne překonáte s větší lehkostí. Ve výsledku naopak spoustu času ušetříte,“ říká Markéta Faustová.  

Moje Jóga s heslem Dream big, fly high, land happy a v přátelském designu nabízí i dárkové vouchery, které si můžete objednat na emailové adrese: marketa@moje-joga.cz.

Komentáře