Zahoďte žiletky a bolestivé depilační strojky, žijeme v 21. století

Také vás nebaví každý den používat žiletku? V horším případě několikrát do měsíce bolestivý depilační strojek? Máme pro vás dobrou zprávu, oboje můžete bez výčitek zahodit a nechat se hýčkat v salonech NoVello, kde jsou světovou jedničkou na bezbolestnou depilaci s pomocí IPL pulzního světla, která je mnohem účinnější než laser. Díky této jedinečné technologii se zbavíte chloupků po celém těle velmi efektivně, sofistikovaně a na dlouhou dobu. Ihned po první návštěvě si tuto metodu zamilujete. Žijeme v 21. století, tak proč toho nevyužít?

Jak funguje technologie IPL?
Technologie IPL se věnuje ošetření těla a obličeje, pomáhá eliminovat nežádoucí chloupky na libovolné části těla. Ve světě je velmi oblíbená u žen i mužů. IPL zařízení NoVello umožňuje trvalé odstranění chloupků. Ošetření je bezbolestné, rychlé a má dlouhotrvající účinek.

IPL technologie umožňuje zničení vlasového folikulu prostřednictvím selektivní fototermolýzy, která způsobí trvalé odumření chloupkové folikuly. Velkou roli hraje obsah melaninu ve folikule chloupku. Melanin je barvivo, které dodává chloupku jeho zabarvení. Dovede absorbovat svazek paprsků z proměnlivého pulzního světla tak, že dojde k zahřátí chloupku až ke kořínku, aniž by byly poškozeny ostatní tkáně. Odstraněním těchto buněk chloupek zaniká, po prvním sezení zmizí 30 % chloupků a na konci posledního ošetření bude odstraněno 90 %. Zbývající chloupky budou vzácné, tenké, odbarvené a jemné.

Salony NoVello najdete v Praze, Hradci Králové a Olomouci.

Zdroj: www.nomasvello.cz

Komentáře