Zákazníci CCC si vyžádali rozšíření sortimentu

V aktuální kolekci CCC pro podzim/zima 2016 se exkluzivně objeví také nové značky kožené obuvi. Těmi jsou kolekce: QUAZI, BUT S a OTTIMO. Novinka má za úkol rozšířit a také zatraktivnit sortiment kožené obuvi, po které stále stoupá poptávka v prodejnách CCC. Kožená obuv byla v obchodech zatím zastoupená prémiovou značkou Lasocki. K ní teď přibyly nové řady dámské a pánské kožené obuvi. „Naši zákazníci si koženou obuv velmi oblíbili a chceme novou řadou za atraktivní ceny vyjít vstříc všeobecné poptávce,“ říká Roman Puchala z CCC.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“10530″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“315″}}]]

Nevšední kožené polobotky zaujmou díky své výrazné podrážce na první pohled. Jsou ideální k ohrnutým džínům, tzv. boyfriend střihu. Skvěle také budou vypadat k černým legínám či tmavým skinny džínům nebo k plátěným černým kalhotám. Snadno udržovatelný lakovaný povrch je vhodný do podzimního nepříjemného počasí.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“10529″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“449″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Pro dámy je určena značka Quazi, která se dříve objevovala ve vlastní síti prodejen – nyní je za velmi přijatelné ceny k dostání exkluzivně v prodejnách CCC. V kolekci naleznete široké spektrum obuvi od originálních sportovních tenisek až po elegantní lodičky.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“10531″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“484″}}]]

Pro ženy je určená také oblíbená polská značka BUT S s dlouhou tradicí a módními střihy. Je určena všem ženám, které miluji vysokou eleganci. V kolekci převládá obuv v praktických černých a šedých tónech. Vhodná pro ženy, které vyznávají business eleganci.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“10532″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“510″}}]]

CCC nezapomněla s nabídkou kožené obuvi ani na pány, pro ty je zde připravena řada bot OTTIMO – pánská značka kožené obuvi za atraktivní ceny. Ta nabízí kvalitně zpracované polobotky pro každodenní nošení.

Kolekce nových značek QUAZI a BUT S bude dostupná ve vybraných prodejnách CCC. Značku OTTIMO najdete ve všech prodejnách CCC.

Komentáře