Zapomeň na stresující diety a Začni zdravě s Mužem roku!

Reklama

Když se mě před soutěží novináři ptali, proč bych se měl stát Mužem roku, odpovídal jsem, že chci lidem ukázat jednu důležitou věc. A sice, že být zdravý a cítit se skvěle ve svém těle není tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát. K vítězství mi pomohl můj skvělý tým odborníků, který mi poradil s výživou, pohybem, psychikou i odpočinkem. Výhru vnímám ale spíše jako vloženou důvěru, kterou bych rád vrátil zpět. Dlouho jsem proto přemýšlel, jak s titulem naložit, ale nakonec jsem dospěl k závěru, že nejlepší bude předat naše znalosti ostatním.

Je tady nový rok a s ním i příval motivace změnit náš život k lepšímu. Realita je ale taková, že 92% lidí své novoroční předsevzetí nedotáhne do konce. Důvod? Nesmyslné diety, zákazy a omezení, které nám spíš škodí než prospívají. Ale s tím je letos konec!

S našim týmem odborníků jsme totiž vytvořili bezplatný portál zacnizdrave.cz pro všechny, kteří chtějí zhubnout, zbavit se bolesti či stresu, mít více energie nebo prostě být zdravější a šťastnější. Na cestě k vytouženým změnám provádíme každého krok za krokem pomocí tréninků, receptů, rad a tipů. Díky našim partnerům Fantasy Travel a Synlab navíc můžete vyhrát jídelníček na míru, krevní testy nebo dokonce 30 000 Kč na dovolenou. Všechny informace k soutěži najdete na facebookové stránce Urbanlife – pro hubnutí, více energie a tělo bez bolesti.

Nezůstáváme ale jen u zdraví a spokojenosti, máme hlubší přesah. Zapojením do naší výzvy Začni zdravě pomůžete nejen sobě, ale i druhým – za každých 1000 lidí totiž uděláme dobrou věc. Začínáme podporou projektu Život v kufříku, díky čemuž společně pomůžeme těm, kteří na startu života neměli tolik štěstí jako většina z nás.

 

Být zdravý a fit není žádná věda. Tento projekt vznikl, aby to ukázal co nejvíce lidem a zároveň pomáhal tam, kde je to potřeba. Ať už jsou proto vaše novoroční předsevzetí jakákoli, pojďte do toho s námi, začněte rok 2020 zdravě a pomozte tím sobě i ostatním. Těšíme se na vás na zacnizdrave.cz.

 

 

Komentáře