Zombíci na náplavce s 3. řadou seriálu Fear the Walking Dead

Reklama

Léto se blíží a spolu s ním i zombie apokalypsa, která se tentokrát nevyhne ani pražské náplavce. Pokud se chcete zchladit a pocítit mrazivé z mrtvých vstání na vlastní kůži, vyrazte v podvečer 31. května na Zombie party na tajemnou loď (A)void Floating Gallery. Kromě večera plného nečekaných zvratů a skvělé hudby zažijte mimo jiné netradiční kaskadérskou show s obživlými zombíky.

Nevšední Zombie party si pro vás připravila televizní stanice AMC k příležitosti červnové celosvětové premiéry 3. řady úspěšného seriálu Fear the Walking Dead. Návštěvníkům ztuhne krev v žilách v průběhu večera hned několikrát, např. při pohledu na dechberoucí vystoupení kaskadérů, kteří se rozhodně nebudou bát o svůj (ani váš) život. O hudební prožitek se postará populární vokální skupina Acapella Megafon. Čtyři zpěváci z Brna zazpívají popové nebo rockové ve vokálních úpravách, při jejichž poslechu živí tančí a zesnulí vstávají z mrtvých. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“21308″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Každý příchozí si během večera musí svůj život těžce vybojovat a vymanit se ze spárů zombíků, kteří podobně jako v seriálu lační po vašem čerstvém mase a mají neskonalou chuť šířit svůj zombie vir dál mezi nenakažené. Ale nebojte se, zombíka odeženete dobrou náladou, a tak si svůj drahocenný život před nebezpečnou infekcí uchráníte. Nebo ho můžete oklamat svou vizáží. Znetvořit se do skutečné podoby zombie ze seriálu  Fear the Walking Dead můžete v připraveném zombie stánku, kde se vás ujme profesionální maskérka. Na místě bude připravený i fotokoutek, kde mohou všichni zombíci zvěčnit svůj mrtvolný look.

Přijďte si užít večer, během kterého se může stát cokoliv. Například zde narazíte na osobnosti českého showbyznysu, třeba na populární moderátorku Gabrielu Kratochvílovou, Evu Perkausovou, Innu Puhajovu a Moniku Leovou, herce Jakuba Štáfka alias Laviho, Jaro Smejkala a na řadu dalších známých tváří. Na své si přijdou i milovníci youtube světa, na loď se dostaví i úspěšní youtubeři MenT, Peeetaaa, Veronika Spurná, Vlada Videos, Bára Votíková, MrTomcat, Pan Rady a další. Neváhejte proto a dorazte 31. května 2017 v 18:00 na pražskou náplavku, vstup je zcela zdarma.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“21307″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“424″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Celosvětová premiéra 3. řady seriálu Fear the Walking Dead již klepe na dveře
Oblíbený seriál „Fear the Walking Dead – Živí mrtví: Počátek konce“ se vrací na naše obrazovky s novou 3. řadou. Ta startuje v pondělí 5. června v brzkých ranních hodinách (3:00) celosvětovou premiérou na stanici AMC. Ten samý den si ve 22:00 budou moci diváci epizodu užít i s českým dabingem.

Třetí sezona oblíbené zombie série bude rozdělena na dvě části. V té první od 5. června do 10. července se fanoušci seriálu mohou těšit celkem na osm epizod, kdy premiéra a i finále první poloviny sezony budou vysílány dvou-epizodově.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“21309″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Populární seriál Fear the Walking Dead – Živí mrtví: Počátek konce odstartuje třetí sezonu pod vedením zkušených producentů Dava Ericksona, Roberta Kirkmana, Gale Anne Hurdové, Grega Nicotera a Davida Alperta. Hlavní role opět obsadí Kim Dickensová v roli Madison, Cliff Curtis jako Travis, Frank Dillane se znovu představí jako Nick, Alycia Debnam-Carrey ztvární postavu Alicie a Mercedes Mason si zahraje Ofelii. Dalšími stálicemi jsou pak Colman Domingo jako Strand a Danay Garcia v roli Lucainy.  Nově se ve třetí sezoně představí Dayton Callie, Daniel Sharman a Sam Underwood, kteří ztvární rodinu Ottů – zakladatelů organizace, která se chystala na pád demokracie, ale neočekávala povstání mrtvých. Kromě nich se mohou diváci též těšit na Lisandru Tenu, která si zahraje roli Loly Guerrerové.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“21310″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“401″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Rekapitulace příběhu
Nehostinné území na bývalé hranici mezi Mexikem a Spojenými státy opět propojí rodiny. Konec světa, který odstartovala zombie apokalypsa, smazal hranice a hrdinové seriálu musí znovu obnovit nejen společnost ale především vztahy v rámci rozpadlých rodin. Během druhé sezony nalezla Madison milovaného Travise. Naopak Alicia se vzpamatovává z vraždy Andrese. Nick, nacházející se pouhých pár mil od své matky, byl společně s Lucianou přepaden americkými vojáky a oba jen o vlásek unikli smrti. Strand a Ofélie se snaží vzchopit, a zatímco prvně jmenovaný se soustředí na využití nové světové měny, Ofélie testuje svou vůli přežít v zajetí.

Zdroj: AMC 

Komentáře