Zpěvačka Tereza Černochová bude mít dva sólové koncerty

Reklama

Nová posila do skupiny Monkey Business si odskočí na dva sólové koncerty.

Po delší odmlce se ozve Tereza Černochová se svým nezaměnitelným hlasem a repertoárem ze dvou sólových desek Small Monstrosities a Škrábnutí. V úterý 7. března na jevišti pražské La Fabriky a ve středu 8. března v brněnském Metro Music Baru se objeví s muzikanty, kteří s ní již několikrát spolupracovali a stali se i jejími přáteli: Victoria Priester (klávesy), Zbyněk Raušer (bicí), Matěj Belko (baskytara). Koncerty budou mimořádné i proto, že je Tereza Černochová od ledna 2017 zpěvačkou kapely Monkey Business.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“17488″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“260″}}]]

„Stát se součástí Monkey Business je splněným snem! Velmi si toho vážím, a tak je i logické, že své sólové aktivity budu nyní utlumovat a chci se o to více věnovat kapele. Tyto dva koncerty budou pro přátele, věrné i nové. Jde vlastně o symbolické poděkování fanouškům za podporu v sólové kariéře,“ glosuje s úsměvem Tereza Černochová.

Tereza Černochová byla členkou populární dívčí skupinu Black Milk (2001– 2005), která získala Českého slavíka v kategorii Objev roku a Platinovou desku Universalu za album Sedmkrát. V roce 2007 vydala s producentem Romanem Holým debutové sólové album Small Monstrosities. Roku 2010 absolvovala magisterský obor reprodukční biotechnologie na Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity. Stala se také vyhledávanou zpěvačkou různých popových a crossoverových projektů, v poslední době např.: MHF Kutná Hora, Sinatrology, nebo scénické nastudování Mše Leonarda Bernsteina. V roce 2015 vydala u Supraphonu druhé sólové album Škrábnutí. Od ledna 2017 je Tereza Černochová zpěvačkou kapely Monkey Business.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“17489″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“276″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Komentáře