BOX 4 FAMILY: novinka, která zasytí celou rodinu

Bageterie Boulevard spustila před létem další novinku, kterou rozšíří svou nabídkovou řadu. Domů, na cesty či na piknik si nyní můžete objednat praktické rodinné balení baget BOX 4 FAMILY. Každá krabice obsahuje 8 kusů baget (4 druhy), dvě porce pečených brambor Patatas a dvě domácí tatarské omáčky. Nabízené jsou hned tři varianty boxů dle složení baget – FIT BOX, MEAT BOX nebo MIX BOX.

BOX 4 FAMILY navazují na úspěšně zavedenou službu nabídky BB Boxů, která však byla pro firemní zákazníky. Vzhledem k vysokému zájmu o tuto službu se Bageterie Boulevard rozhodla přijít i s produktem, který je přímo určen rodinám nebo skupinkám lidí. BOX 4 FAMILY je díky praktickému balení vhodný jak na cesty, na piknik, tak i domů, když nestíháte připravit například večeři.

Složením jednotlivých boxů oslovuje Bageterie Boulevard co nejširší spektrum svých zákazníků. „Odlehčená“ varianta FIT BOX nabízí 4 druhy studených baget – Caesar, Lososová, Tuňáková a Caprese bageta. Rodinné klany upřednostňující teplé maso v každé bagetě určitě osloví MEAT BOX, kde si pochutnají na zapečených variacích Sweet ribs, Pařížské, Bruselské a Grilled roastbeef bagetě. A pokud patříte do skupiny, která chce od každého něco, ideální bude volba MIX BOX, kde najdete kombinaci baget studených – Šunková a Tuňáková a teplých – Švýcarská a Bruselská. Všechny boxy jsou navíc doplněné nezbytnou dvojitou porcí Patatas a domácí tatarské omáčky.

Rodinné FAMILY 4 BOX můžete zakoupit ve všech restauracích Bageterie Boulevard v Česku a na Slovensku a cena jednoho boxu je 269,- Kč.

Zdroj: www.bb.cz

Komentáře