Božkovský punč

Zkracující se dny a ochlazující se počasí jsou znakem příprav přírody na zimu. Pochmurné dny můžete rozzářit kapkou oblíbeného nápoje. Pohodu a příjemnou atmosféru barvitých dnů vám a vašim blízkým pomůžou navodit hned dvě novinky od Božkova.

Božkovský punč
Na přípravu jednoho punče potřebujeme:
4 cl Božkov Zimního Speciálu
15 cl jablečného džusu
ovoce (jablko, citrón, pomeranč)
skořice

Postup:
Božkov Zimní Speciál vlijeme do sklenice a zalijeme prohřátým džusem. Přidáme tenké plátky jablka a citrusů se skořicí a servírujeme.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“28388″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“153″}}]]

Božkov Speciál Kokosový
Zažijte vzpomínku na tropické léto i u vás doma s novým speciálem od Božkova s lahodnou chutí exotického kokosu. Vyváženou kombinaci oblíbeného Božkova Originál s kokosovým nádechem oceníte samotnou, s kolou i ve výborném drinku. Ochutnejte s přáteli či rodinou báječné souznění chutí a zpestřete svůj všední den. Mimo jiné se skvěle hodí do pečení. Cukroví dodá nejen tradiční chuť Božkova, ale i tóny kokosu, které provoní vaši kuchyň. Chutnou novinku můžete zakoupit exkluzivně v řetězcích TESCO. Doporučená cena za 0,5 l je 149 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“28389″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“152″}}]]

Božkov Zimní Speciál
Na zimu připlouvá limitovaná edice Božkov Zimní speciál, která vás příjemně zahřeje. Na jazyku se vám rozplyne jemná chuť jablka a skořice s tradičním dozvukem Božkova Originálu. Skvělá kombinace potěší nejednoho stoupence zimy a rozzáří každou párty. Zpříjemněte si večery sklenkou lahodného speciálu s příchutí jablka a skořice nebo si s ním namíchejte chutný horký drink či božkovský punč. Zimní speciál zakoupíte exkluzivně v řetězcích Albert. Doporučená cena za 0,5 l je 149 Kč.

Komentáře