Chuť letního lesa v šálku čaje TEEKANNE Forest Fruits

Přeneste se do voňavého lesa plného letního planého ovoce, malin, ostružin a borůvek. Stačí pár doušků ovocného čaje TEEKANNE Forest Fruits a rázem vás obklopí zelené stromy, mech a hlavně sladká vůně lesního ovoce, které dozrálo ve svitu teplého letního sluníčka.

Vyrážíte pravidelně na letní pěší výlety s batohem na zádech, po turistických značkách přes louky a pole? Jistě budete souhlasit, že není nad příjemnou zastávku ve stínu lesa, kde vás z cesty svedou neodolatelné lesní plody. A ačkoli si chcete zobnout jen pár malin na cestu, natrhat hrst borůvek nebo se osvěžit několika ostružinami a jít dál, nakonec stejně desítky minut mlsáte ve vysokém maliní, ruce máte kompletně fialové od borůvek a nohy poškrábané z dlouhého pátrání po těch nejsladších ostružinách. Lesním plodům se zkrátka nedá odolat!

Chuť lesa však můžete naplno zažít, i když jste již zpátky v civilizaci. Ovocný čaj TEEKANNE Forest Fruits je totiž plný lesních chutí a nadchne vás intenzivní vůní malin, borůvek a ostružin – stejně jako uprostřed přírody! Perfektní nápoj si z něj můžete připravit, i když vám venkovní teplota připadá na šálek horkého čaje příliš vysoká. Z ovocného čaje TEEKANNE Forest Fruits si totiž snadno vykouzlíte skvělý ledový čaj, se kterým osvěžíte nejen sebe, ale i přátele a blízké při letním grilování nebo rodinném odpočinku na dovolené. TEEKANNE Forest Fruits je k dostání za cenu 48,70 Kč.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. P

Zdroj: www.teekanne.cz

Komentáře