Chuťovky, které musíte ochutnat

Reklama

Přinášíme vám novinky a limitky, které teď frčí, nezapomeňte je ochutnat. 🙂

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13490″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“524″}}]]

Gurmánské vánoce s paštikami PÂTÉ DU CHEF
Vánoční čas se kvapem blíží a s ním samozřejmě přichází ruku v ruce i různé oslavy či setkání s Vašimi blízkými. Pokud nevíte, čím ozvláštnit sváteční tabuli, popřípadě čím obdarovat své blízké, máme pro Vás to pravé paštikové. Značka Pâté du Chef pro Vás připravila specialitu v podobě prémiové paštikové bonboniéry. Paštika totiž i nadále zůstává tradiční součástí českých jídelníčků a v její oblibě Češi drží světové prvenství.

„Pro nadcházející období Vánoc doporučujeme paštikovou bonboniéru značky Pâté du Chef, což je výběr prémiových paštik, kde jsme kladli velký důraz především na použité suroviny a recepturu,“ říká Martin Kincl, marketingový ředitel značky Pâté du Chef. „Tato bonboniéra se k vánočním svátkům hodí jak vybraností chutí jednotlivých paštik, tak i luxusním balením. Každá návštěva i Vaše rodina jistě ocení tuto lahůdku, protože popularita kvalitních paštik s nevšedními příchutěmi a ingrediencemi se u nás těší stále větší oblibě. Paštikami Pâté du Chef se snažíme přinášet českým zákazníkům netradiční receptury v oblasti gastronomie. Do našich paštik přidáváme totiž netradiční ingredience, jakými jsou například Cassis, portské víno, šampaňské nebo třeba vanilka,“ dodává Martin Kincl.

Vánoční paštiková bonboniéra je delikatesou, která nadchne nejen všechny milovníky paštik, ale také Vaše hosty či blízké. K dostání je v atraktivním balení, které obsahuje osm kousků paštik. Složení příchutí je následující – mandlová, s kachními játry a šampaňským, s pečeným masem a bruselská s brusinkami, a každá z těchto paštik je obsažena dvakrát. Tato vybraná delikatesa je k dostání v obchodech v gramáži 200 g za cenu v rozmezí 60-75,-Kč.

S čím kombinovat?
– lze podávat jako party kanapky, libovolně dozdobené
– velmi dobře chutná s čerstvým pečivem
– skvěle se doplňuje s vínem

K jaké příležitosti se hodí?
– pro nečekanou návštěvu
– party pohoštění pro přátele
– jako předkrm či rychlá večeře se sklenkou dobrého vína
– jako předkrm či rychlá večeře se sklenkou dobrého vína

Vyzkoušejte i další výrobky z široké škály vánočních výrobků Pâté du Chef, např. v atraktivních keramických nebo plastových nádobách, které jsou typické pro tradiční belgické či francouzské servírování. S paštikami Pâté du Chef zažijí Vaše chuťové smysly lahodný a originální prožitek, který si můžete vychutnat nejen o Vánocích. Všechny výrobky jsou k dostání v obchodních řetězcích Billa a Globus.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13504″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“431″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Apetito v novém
Tradiční český sýr Apetito přichází na trh v novém obalu a s vylepšeným složením. Sýr je nyní ještě smetanovější a krémovější. Zakysaná smetana byla při jeho výrobě nahrazena čerstvou sladkou smetanou.

Čerstvá sladká smetana místo zakysané
Tradiční česká pochoutka píše svou historii v Hodoníně již od roku 1973. Moderní doba přinesla inovace ve výrobě, které spočívají v používaných technologiích i ve vylepšení receptury. To co dělá Apetito ještě lahodnější, je výměna zakysané smetany za čerstvou sladkou smetanu. Tím se stává tento tradiční tavený sýr ještě smetanovější a krémovější, než jsme ho znali doposud. Skvělou chuť na trh navíc doprovodí nový moderní obal, díky kterému Apetito v regálu nepřehlédneme.

Kvalita především
Pro výrobu taveného sýra Apetito jsou vybírány kvalitní a čerstvé suroviny. Hlavními složkami při výrobě jsou sýr, smetana a máslo. „Apetito prošlo celkovou proměnou, která se týká nejen jeho chuti a složení, ale také obalu. Dokonale tak zapadá do konceptu moderních a plnohodnotných potravin, které by měly být součástí vyváženého jídelníčku každého z nás,“ uvádí Miroslav Maňásek, generální ředitel společnosti Savencia Fromage & Dairy pro český a slovenský trh, který na kvalitu nejen Apetita dohlíží již 16 let. Vlajková loď značky – Apetito smetanové v novém obalu, nyní ještě smetanovější a krémovější, by nemělo chybět při společné snídani u rodinného stolu. Vybrat si můžete ze čtyř velikostí balení, 140 g, 150 g, 200 g a 240 g.

 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13491″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“118″}}]]

Hřejivý tip na chladné dny: Horká švestka se skořicí v novém sirupu Jupí 
Sladké švestky zlehka okořeněné voňavou skořicí v lahodném nápoji… Není mnoho lepších způsobů, jak si zpříjemnit sychravé a chladné dny! Stačí jen jednoduše zalít sirup Jupí Horká švestka se skořicí teplou vodu nebo přidat do čaje, zamíchat a na světě je horký drink, ideální pro dobrou náladu a zahřátí.  Limitovaná edice Horká švestka se skořicí neobsahuje žádná umělá barviva, sladidla ani konzervanty. Nový sirup Jupí Horká švestka se skořicí je výtečný nejen coby základ studeného či teplého nápoje, ale hodí se také do marmelád, moučníků, nejrůznějších míchaných drinků nebo na lívance, namísto javorového sirupu.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13493″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“120″}}]]

Novinka na trhu: Limitovaná edice Vinea Muškát moravský
Svěží nealkoholický nápoj exkluzivně z hroznů odrůdy Muškát moravský vypěstovaných v jihoslovenských vinohradech. V čase vinobraní přichází na trh limitovaná edice Vinea Muškát moravský s typickou bohatou chutí, vůní a jiskřivým vzhledem oblíbené odrůdy révy vinné. Svěží nealkoholický perlivý nápoj je vyráběn ze  šťávy vylisované z hroznů pocházejících z vyhlášené jihoslovenské vinohradnické oblasti, z okolí obce Svätý Peter. Hrozny z letošní úrody odrůdy Muškát moravský pro limitovanou edici Viney byly zpracovány bezprostředně po sklizni tak, aby zůstalo zachováno maximum cenných látek. Vinea Muškát moravský bude v prodeji v omezeném množství od listopadu 2016 především v kavárnách, restauracích a barech v České republice a na Slovensku.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13494″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“338″}}]]

Starbucks láká na Matcha Green Tea Latte
Výrazná chuť, povzbuzující účinek zeleného čaje a nevšední barva: to je jen několik důvodů, proč byste měli vyzkoušet novinky od Starbucks. Nápoje připravované ze zeleného čaje matcha v posledních několika letech dobyly chuťové pohárky milovníků čaje. Matcha Green Tea Latte poprvé v nabídce také v České republice – pouze ve Starbucks!

Síla zeleného čaje
Matcha Green Tea Latte je nápoj připravený ze zeleného čaje matcha, který je ceněný na celém světě. To, co rozhoduje o výjimečných vlastnostech této novinky, je jedinečný extrakt ze zeleného čaje. Uklidňuje a odlehčuje mysl, dodává energii a dobrou náladu po celý den.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13495″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“338″}}]]

Skutečně zelené latte!
Pokud rádi objevujete nové chutě, je čas vyzkoušet Matcha Green Tea Latte. Neobvyklá a intenzivní chuť čaje matcha a delikátní napěněné mléko činí z tohoto nápoje ideální volbu pro všechny, kdo chtějí vyzkoušet něco nového. Vedle Matcha Green Tea Latte Starbucks nabízí dva další nápoje připravované z čaje matcha: Matcha Citrus Mint Green Tea Latte a Matcha Green Tea Cream Frappuccino.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13496″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Jägermeister oslavuje 3 miliony prodaných lahví v Česku a na Slovensku
Jägermeister, nejprodávanější bylinný likér na světě a od roku 2014 jednička mezi importovanými lihovinami v ČR, i v roce 2016 zvýšil náskok před konkurencí. Objem prodejů značky letos narostl v Čechách a na Slovensku téměř o 30 % proti minulému roku a v dnešních dnech značka oslavuje prodej své 3milionté lahve v Česku a na Slovensku.

„Do konce roku očekáváme téměř 3,4 milionu prodaných lahví (70cl). Firma navíc skrze Jägermeister svým výsledkem výrazně upevňuje prvenství v prodeji importovaných lihovin u nás i na Slovensku. Žádná další větší značka z našeho portfolia nezaznamenala takový růst jako právě naše černé zlato,” říká Jiří Štětina, Zone director pro střední a jihovýchodní Evropu a ředitel firem Rémy Cointreau Czech Republic a Rémy Cointreau Slovakia, která Jägermeister v Česku a na Slovensku exkluzivně distribuuje. „Poptávka po Jägermeisteru letos opět předčila naše očekávání. Nyní se chystáme na Vánoce, které jsou tradičně nejsilnější sezónou prodeje lihovin,“ dodává k tomu Jiří Štětina.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13497″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“264″}}]]

Jägermeister ve světě
Čísla prodejů Jägermeisteru staví český trh do popředí i globálního zájmu o německý likér, který začíná dotahovat výsledky prodejů nejprodávanějších v tuzemsku vyráběných lihovin – Fernetu a Becherovky. Podle posledních ukazatelů by prodeje roku 2016 na českém trhu měly překonat prodeje značky Jägermeister v Kanadě, čímž by Česká republika obsadila světovou sedmou příčku. „Pokud bych ale sečetl naše prodeje Jägermeisteru v Česku i na Slovensku, skočil by Jägermeister na pátou pozici světového trhu před Itálii a Maďarsko,” počítá Jiří Štětina.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13500″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“269″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

HOMER, MARGE a BART partneři bonbonů Tic Tac!
Nová limitovaná edice Tic Tac Simpsons přichází do 27 zemí s 9 zábavnými potisky a 3 unikátními příchutěmi. Limitovanou edici The Simpsons Tic Tac snadno poznáte díky třem unikátním balením, na nichž se objevují tři ikonické postavičky populárního televizního seriálu, pro každou postavičku je přitom specifická jiná příchuť: příchuť donut pro Homera, borůvková pro Marge a pro rošťáka Barta tolik typická Bubble Gum.

Simpsonovi patří k nejdéle běžícímu animovanému televiznímu seriálu, který byl poprvé vysílán už v roce 1989 a od té doby se stal kultovním fenoménem. Simpsonovi baví diváky po celém světě, proto jsou ideálním partnerem pro značku Tic Tac. Vzniká tak unikátní kombinace osobitých postaviček a hravých příchutí. The Simpsons Tic Tac edice přichází s jedinečnou technologií tisku na pilulky, a tak je každá pilulka potištěna jednou ze tří nejtypičtějších grimas tří charakterů tohoto kultovního seriálu. Limitovaná edice The Simpsons Tic Tac bude uvedena ve všech státech Evropy v průběhu letošního podzimu. V České republice se můžete těšit na borůvkovou příchuť ve formě klasického balení do kapsy a všechny tři příchutě v podobě velkého 200 g balení.

O SIMPSONECH
Nejdéle běžící animovaný televizní seriál všech dob je od roku 1990 kulturním fenoménem a patří mezi nejprůlomovější a nejinovativnější zábavní seriály vůbec. V současnosti se chystá již 28. série, přičemž doposud Simpsonovi získali 32 cen Emmy, 34 cen Annie, v anketě časopisu People z roku 2016 vyhráli jako první animovaný seriál cenu Peabody Award a v roce 2012 byli nominováni na Oscara za scénku „The Longest Daycare“. Snímek Simpsonovi ve filmu se stal obrovským hitem a v roce 2000 byl poctěn hvězdou na hollywoodském chodníku slávy. Časopis Time označil Simpsonovi za nejlepší show 20. Století a časopis Entertainment Weekly v roce 2013 je označil za nejlepší americký sitcom vůbec. Simpsonovi vznikli v rámci Gracie Films Production ve spolupráci s 20th Century Fox Television. Výkonnými producenty seriálu jsou James L. Brooks, Matt Groening a Al Jean. Gracie Films Worldwide Brand divize vytváří licencovaný obsah k seriálu.

Tip pro zdraví:  Pravý čas na podporu imunity.
V pravý čas přichází nová The Simpsons kolekce s budíkem a oblíbenými Lisou a Bartem.  Revital the Simpsons Multivitamin želé plné ovoce a Multivitamin s kolostrem pomohou dětem zdolávat virové nástrahy a současně být ve škole včas. Součástí kolekce je kromě vitamínů také dětský budík, který probudí i ty největší spáče. Dárkové balení se nabízí ve 2 variantách: modré s Bartem pro kluky a růžové s Lisou pro holky.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13501″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“412″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Revital The Simpsons Multivitamin želé s extraktem z šípku obsahuje vitamín C, B, E a D3. Stará o normální činnost imunitního systému, nervové soustavy a vývoj kostí a zubů. Důležitý je také obsažený zinek a jod, kterých v běžné stravě nebývá dostatek.  Stačí 2 želé denně, aby pokryly potřebu dětského organismu. Želé chutná skvěle a nabízí 5 nejoblíbenějších ovocných příchutí: pomeranč, citron, grep, jablko a jahodu s malinou.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13502″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“412″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Součástí speciální edice je také Revital The Simpsons Multivitamin s kolostrem. Kolostrum dokáže nastavit normální funkci imunitního systému a tím posílit odolnost proti bakteriím a virům. Kromě toho přispívá k psychické pohodě a snižuje únavu. Obsažené vitamíny C,B, D a E podpoří dobrou kondici dětí i dospělých. Moderní doplněk stravy Revital má formu cucavých tablet s příchutí meruňky, lesní jahody a borůvky. Dárkové balení je k sehnání v lékárnách nebo e-shopech za 389 Kč.  Nedostatečný přísun prospěšných látek zaznamenává tělo po celý rok, bez ohledu na roční období a počasí. Proto je vhodné jejich doplnění kvalitními přípravky. Revital The Simpsons multivitamínovou kolekci vyrábí česká firma Vitar, výrobce vitamínů a doplňků stravy s 26 letou tradicí.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13503″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“489″}}]]

Revital The Simpsons s magickou pružinou rozsvítí všechny hvězdy vesmíru přímo v pokoji vašeho dítěte. A nejen to. Dokáže proměnit dětskou fantazii ve skutečnost. Pružina je nyní dárkem ke speciální edici multivitamínových želé.  Revital The Simpsons Multivitamin želé  výborně chutnají a  jsou  plné nepostradatelných vitamínů C, B a D3. Navíc obsahuji zinek a jod, kterých  v běžné stravě nebývá dostatek. Obsažené vitamíny a minerály podpoří normální činnost imunitního systému, nervové soustavy a normální vývoj kostí a zubů.  Oblíbené želé skvěle chutná po ovoci. Můžete si ho vychutnat v 5 ovocných příchutích – pomeranč, citron, grep, jablko a jahoda s malinou. Je zdravou pochoutkou pro děti i dospělé po celý rok. Na rozdíl od gumových bonbónů  neobsahuje syntetická barviva ani sladidla. Pro pokrytí běžné potřeby organismu stačí 2 želé denně. Želé se prodává v uzavíratelné dóze. Balení s 50 želatinkami a magickou spirálou je k sehnání v lékárnách nebo e-shopech za 225 Kč.

Komentáře