Knedlíky snadno a rychle

Reklama

Jsou tradiční národní přílohou. Nedají se téměř ničím nahradit. Hodí se ke guláši, vepřovým výpečkům se špenátem, i dozlatova upečené kachně se zelím. A i když je jejich příprava trochu pracnější, knedlíky za to stojí.

Uvařit domácí houskový knedlík je prubířským kamenem. Někomu ne a ne se podařit. Jestliže nemáte důvěru v kynuté těsto či v sebe sama, a chcete-li mít vždy jistotu, že se houskový, bramborový či chlupatý knedlík podaří, naučte se kupovat ty od Amylonu. Pokud se budete vždy řídit návodem k přípravě, budou knedlíky chutné a nadýchané.

Česká společnost Amylon, která má více než stoletou tradici, nabízí tradiční Bramborové knedlíky Amylon o obsahu 250 gramů za 14,90 Kč. Při větším počtu „jedlíků“ pak můžete zakoupit větší balení bramborových knedlíků o obsahu 400 gramů za 20,90 Kč. S masem dle libosti – králičím, vepřovým, uzeným se špenátem či pouze s osmaženou cibulkou si s těmito knedlíky zaručeně pochutnáte. Příprava knedlíků i s vařením trvá 20 minut. Chcete-li se vrhnout do přípravy omáček, pak jako vhodná příloha k masu mohou posloužit Jemné knedlíky Amylon o obsahu 400 gramů za 17,90 Kč. Pro mnoho začínajících kuchařek je rychlá a snadná příprava těchto knedlíků jako ideální doplněk k rajské, koprovce, či ke guláši.

Jsou však i knedlíky, které v naší české kuchyni kvůli složitější přípravě (strouhání syrových a vařených brambor a rozvařování se) trochu opomíjíme. A to nám naše babičky mnohdy zazlívají. Jsou to tzv. „chlupaté knedlíky“. Avšak i tyto Chlupaté knedlíky Amylon můžete pořídit nyní již se všemi ingrediencemi v prášku za 40,90 Kč o obsahu 400 gramů například v Kauflandu. Bramborové knedlíky Amylon a Jemné knedlíky Amylon můžete zakoupit v síti řetězců Albert, Globus či Kaufland. Všechny výše uvedené knedlíky také zcela bezpečně pořídíte i na e-shopu www.amylon.cz

Komentáře