Láska potřebuje žít a oslavit

Reklama

Znáte to, přes týden se na nás valí pracovní povinnosti, o víkendu zase doháníme opomíjené opečovávání domácnosti. Na romantické chvíle s partnerem tak často „není čas“. Oslavu prvního máje nevynechá ale snad žádná partnerská dvojice.

Svátek svatého Valentýna se u nás prosazuje čím dál tím víc, prim hraje však stále prvomájové políbení pod rozkvetlou třešní. Měsícem lásky je ale celý květen, je tak třeba si ho náležitě užít a váš vztah oslavit. Udělejte pro lásku něco velkého a buďte spolu. Vedle procházek v probouzející se přírodě si společné okamžiky zpříjemněte i intimní chvilkou v doprovodu romantických vychlazených bublinek.

 

Probuďte vášeň

Barvou vášně a smyslnosti je jednoznačně červená! Užijte si vaše společné chvíle stejně jako na začátku vašeho vztahu. Probuďte vášeň se sklenkou vychlazeného červeného Bohemia Sektu. Jeho sytě rubínová barva, chuťová harmonie a jemná, svěží vůně jsou pro vášnivé chvíle jako stvořené.

K dostání na www.osobnivinoteka.cz, cena 139 Kč

 

K něžnému polibku

Všichni, kdo si rádi vychutnají kapku romantiky a něžnosti, ocení při společném romantickém večeru šumivé víno v růžovém tónu. Bohemia Sekt rosé demi sec okouzlí krásnou, lososově růžovou barvou, a svěží, jemnou ovocnou vůní a nasládlou chutí.

K dostání na www.osobnivinoteka.cz, cena 139 Kč

 

Pro chvíle jako ze zlata

Společně strávené chvíle jsou pro vztah tím nejcennějším. K takovým perfektním okamžikům se nehodí nic jiného než dokonalé bublinky. Bohemia Sekt Prestige Chardonnay brut zlatavě žluté barvy je rozhodně skvělou volbou. Je jedním z nejlépe hodnocených sektů v Salonu vín pro letošní rok. Posbíral i řadu dalších ocenění na tuzemských a zahraničních soutěžích. Jeho šťavnatá, medově hebká chuť a elegantní vůně s bohatým aroma citrusového a sadového ovoce z něj dělají skvělého partnera pro váš výjimečný večer.

K dostání na www.osobnivinoteka.cz, cena 239 Kč

Komentáře