Letní čajové potěšení

Léto je tady a stejně tak i úroda domácího ovoce, na kterou jsme se těšili celý rok. Také s nadšením sbíráte červené perličky zpod listů jahodových keříků, nebo si věšíte třešně za uši a v teplém letním sluníčku si vychutnáváte šťavnatou chuť těchto lesklých plodů? Třešně, jahody i další ovoce na vás nyní čekají v ovocné čajové směsi TEEKANNE FRUIT KISS – dopřejte si i vy toto letní ovocné políbení!

Mívali jste vždy o prázdninách červené pusy od jahod a dlaně plné kulatých třešní ze stromu? Chuť léta si můžete užít i nyní, kdykoli a kdekoli vás napadne. Ovocný čaj TEEKANNE FRUIT KISS plný jahodové a třešňové chuti vás svým aroma odnese přímo do třešňové aleje i k záhonku plnému jahod.

Tato ovocná směs vás navíc může svým čajovým polibkem povzbudit, ať už je venku tropické parno, nebo naopak chladnější a deštivé počasí. Skvěle totiž chutná nejen jako klasický horký čaj zalitý vroucí vodou, ale i jako ledový čajový drink, kterému stačí pár kostek ledu, máta, barevné brčko. Příjemný ledový čaj vás tak spolehlivě osvěží a dodá vitalitu do zbytku dne.

Ty nejsladší červené dary léta nejenže výborně chutnají, ale navíc dokážou povzbudit v mnoha ohledech – věděli jste například, že jahody jsou považovány za skvělé přírodní afrodiziakum a třešně zase výborně čistí organismus?

Nebraňte se proto sladkým letním polibkům a užijte si osvěžující chuť ovoce v čaji TEEKANNE FRUIT KISS – pravou radost z léta! TEEKANNE Fruit Kiss je k dostání za cenu 48,70 Kč.

Milujete všechny chutě léta a nemůžete se nabažit šťavnatých malin, které k letnímu relaxu neodmyslitelně patří? V tom případě musíte ochutnat ovocný čaj TEEKANNE World of Fruits Raspberry, který vás nadchne ovocnou kombinací přírodního ovoce s příchutí sladkých malin.

S čajovým nápojem TEEKANNE Raspberry si můžete dopřát lahodnou chuť malin, i když jste právě daleko od zahrádky poseté touto růžovou nadílkou. Šálkem teplého malinového čaje si snadno zpříjemníte letní den v práci, ale i potěšíte celou rodinu u společné snídaně.

Z čajových sáčků navíc nemusíte vykouzlit jen klasický teplý nápoj. Pomocí ledu, lístků máty a brčka snadno vyrobíte osvěžující studený drink, kterým zpestříte třeba letní párty s přáteli či rodinnou oslavu. Ideální řešení představuje ledový čaj přelitý do cestovní lahve i na prázdninových výletech s dětmi. Malinová příchuť totiž dětem neobyčejně chutná, což dělá z ledového nápoje TEEKANNE Raspberry ideální řešení, jak dětem zajistit zvýšený pitný režim a zabránit tak v letním horku jejich dehydrataci.

Nebraňte se malinovému pokušení a dopřejte si šťavnaté a sladké maliny v čaji TEEKANNE, ať už jste kdekoliv. Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty.

Zdroj: www.teekanne.cz

Komentáře