Nechte rozkvést svůj domov s novinkami od francouzské značky Garnier Thiebaut

Reklama

Rovnou se třemi novými kolekcemi francouzské textilní značky Garnier Thiebaut se v těchto dnech můžete seznámit na stránkách www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze. Každá z kolekcí je jiná, ale všechny mají něco společného: spojují je krásné a něžné barvy a přírodní motivy. Díky Garnier Thiebaut tak propojíte svůj domov se zahradou.

Jasné a živé vzory kolekce Mille Gardenias rozjasní jakýkoli interiér. Prostřete stoprocentně bavlněnými ubrusy, prostírkami s nešpinivou povrchovou úpravou nebo osvěžte pohovku hravými povlaky na polštář na zip.

Zasněte se s romantickými vzory kolekce Lysandra Rose a nechte se unést pastelovými odstíny růžové, modré a fialkové. A nebo uleťte na křídlech důmyslně schovaných vlaštovek ze svěží kolekce Hirondelles.

 

Značka Garnier Thiebaut vyrábí luxusní textilie již od roku 1833. Zásluhou pečlivé práce, krásného designu a technických inovací se dostala až do předních světových restaurací či pětihvězdičkových hotelů. Díky nabídce Luxury table si můžete kousek francouzského luxusu dopřát i vy.

 

www.luxurytable.cz

Prodejna Villeroy & Boch

Obchodní dům Kotva – 3. patro

Komentáře