Objevte svět lahodné kávy s PrimaDonna Elite Experience

Reklama

Ochlaďte se studenou kávou, kterou si připravíte v kávovaru PrimaDonna Elite Experience.

Studené Marocchino
Suroviny:
• Kávová zrna
• 200 ml studeného mléka
• Ledové kostky
• Cukr
• Kakaový prášek
• Drcené oříšky

Postup:
Připravte šálek horké čokolády v karafě MixCarafe s použitím maximální úrovně hustoty a nalijte ji do šálku asi do 1/3 výšky. Karafu pak vypláchněte. Následně vezměte karafu MixCarafe s pěničem na mléko a připravte 1 šálek ledové kávy s maximální úrovní napěnění a nalijte ji do skleněného šálku do výšky asi 2/3.Karafu MixCarafe vypláchněte a nalijte do ní 100 ml studeného mléka na přípravu 1 šálku studené mléčné pěny, a to s maximálním napěněním. Jakmile bude studená mléčná pěna hotová, nalijte ji do šálku až po okraj. Nakonec nápoj ozdobte kakaovým práškem (pomocí sítka) a hrstí drcených oříšku.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“24172″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

Půl na půl
Suroviny:
• Kávová zrna
• 100 ml studeného mléka
• Ledové kostky
• Cukr

Postup:
V karafě MixCarafe a připravte 1 šálek ledové kávy s maximální úrovní napěnění. Poté kávu nalijte do šálku asi do 1/2 výšky. Vypláchněte karafu MixCarafe, poté připravte 1 šálek studené mléčné pěny s maximální úrovní napěnění. Až bude studená mléčná pěna hotová, přilijte ji do skleněného šálku tak, že ho trochu nakloníte a nalijete do něj tolik pěny, aby sahala až po okraj.

Tip:
De´Longhi uvádí novinku PrimaDonna Elite Experience
Jedinečný kávovar, který jako jediný umí připravit i ledovou kávu

De´Longhi, tradiční italský výrobce domácích spotřebičů a světový lídr v oblasti plnoautomatických kávovarů, uvádí na český trh novinku – kávovar PrimaDonna Elite Experience. Novou generaci plnoautomatických kávovarů, které kombinují dynamický design, nejmodernější technologie a umožní zákazníkům snadnou přípravu jejich oblíbené kávy.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“24173″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“348″}}]]

Díky novému barevnému dotykovému displeji s 11cm úhlopříčkou a intuitivnímu rozhraní si budete moci upravovat a ukládat recepty podle své chuti. A díky aplikaci Coffee Link vám nový kávovar umožní praktickou interaktivní komunikaci prostřednictvím vašeho mobilního zařízení.

Co všechno ještě dokáže PrimaDonna Elite Experience:
• Umožní přípravu široké nabídky kávových a mléčných receptů;
• Jako jediný plnoautomatický kávovar umí připravit ledovou kávu a horkou čokoládu díky karafě MixCarafe
• Nabízí až 6 jednoduše programovatelných uživatelských profilů pro individuální nastavení chutí všech nápojů;
• Připraví nové nápoje jedním stiskem;
• Kávovar disponuje unikátní termo karafou na mléko s dvojitými stěnami, pro udržení optimální teploty mléka po delší dobu;
• Přináší interaktivní propojení s inovativní aplikací pro vytváření nových nápojů, objevování nekonečných možností osobního nastavení a neustálému získávání rad a doporučení.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“24174″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“337″}}]]

Plnoautomatické kávovary De’Longhi připravují vysoce kvalitní kávu, zaručeně čerstvou z právě namletých kávových zrnek pomocí integrovaného mlýnku. Profesionální spařovací jednotka zajistí přípravu espressa s plnou chutí, pro jakýkoliv kávový nápoj přesně podle vašich představ. Exkluzivní LatteCrema systém zajištuje hustou a krémovou mléčnou pěnu s hedvábně jemnou strukturou.

PrimaDonna Elite Experience uspokojí kdykoliv a kdekoliv a pouhým jediným dotekem jakoukoliv touhu po kávě, cappuccinu, čaji, ledové kávě nebo horké čokoládě. Díky nové karafě si můžete připravovat i speciální recepty, vstoupit do světa kreativity a popustit uzdu své fantazii. Příprava kávy se stává jednoduchou jako nikdy předtím.

Kombinace lesklé a vybroušené oceli, ergonomické tvary, precizní a dynamický design vytvoří z kávovaru PrimaDonna Elite Experience elegantní doplněk do vaší kuchyně a umožní vám vychutnat si chvilku pohody s přáteli či rodinou v teple vašeho domova.

Plnoautomatický kávovar PrimaDonna Elite je k dostání ve dvou verzích:
ECAM 650.85.MS za doporučenou MOC 49 990,- Kč a ECAM 650.75.MS za doporučenou MOC 45 990,- Kč Modely se liší příslušenstvím ve výbavě.

Zdroj: www.delonghi.cz

Komentáře