Osvěžte se bublinkami na ledu s novým Freixenet ICE

Reklama

Novinka Freixenet ICE je ze španělského vinařství Freixenet pro milovníky sektů a osvěžujících alkoholických drinků s ledem.

Freixenet ICE je totiž šumivé víno, které nejlépe chutná na ledu a nebo v osvěžujících koktejlech. Šumivé víno, které je vyráběno tradiční metodou kvašení v lahvi. Nabízí jemné perlení v kombinaci s aroma broskví, zralých hrušek, květin a také tropického ovoce. Má krémovou chuť s dlouhým závěrem. Poměr použitých odrůd byl zvolen tak, aby se dalo podávat velmi vychlazené nebo s kostkami ledu. K dostání v maloobchodní síti, ve vybraných restauracích a na www.global-wines.cz za 269 Kč. Přinášímáme vám dva tipy na osvěžující koktejly.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“9487″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“299″}}]]

Broskvové pohlazení s grepem a se zázvorem  
Na jeden drink budete potřebovat:
3 kostky ledu
2 cl broskvového likéru
1,5 dl Freixenet ICE
plátek grepu
4 proužky nakrájeného zázvoru  

Postup:
Do velké vinné sklenice vložte 3 kostky ledu. 2 cl broskvového likéru a dolijte Freixenetem Ice. Přidejte plátek grepu, 4 proužky nakrájeného zázvoru a promíchejte.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“9488″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“299″}}]]

Okurkové perlení s bezinkou 
Na jeden drink budete potřebovat:
3 kostky ledu
1,5 cl likéru z bezového květu (Saint Germain)
1,5 dl Freixenet ICE
2 plátky okurky  

Postup:
Do velké vinné sklenice vložte 3 kostky ledu. Přidejte 1,5 cl likéru z bezového květu, např. likér Saint Germain, a dolijte Freixenetem Ice. Na závěr přidejte 2 stočené plátky okurky.

 

Komentáře