Osvěžte se s čerstvou meduňkou a levandulí, je tu novinka bez cukru a aditiv!

Dost bylo přeslazených ledových čajů, po kterých trnou zuby a nezaženou žízeň. Česká značka yestea přišla s bylinkovou novinkou – meduňkovo-levandulovým ledovým čajem. Jeho složení je zcela přírodní, bez aditiv a rafinovaného cukru.

Čaj je vyroben pouze z čerstvé meduňky a levandule, jako přírodní konzervant byla použitá grepová šťáva a příjemnou nasládlou chuť mu dodává kapka koncentrované šťávy z jablek. Stejně jako yestea máta a yestea jasmín se i tento čaj honosí certifikací bio a je stáčen do skleněných lahví. Všechny čaje yestea se prodávají v lahvi o objemu 330 ml a jejich doporučená prodejní cena je 35 Kč. K dostání jsou v síti prodejen Sklizeno nebo ve vybraných obchodech se zdravou výživou. Yestea to je čaj, kterému můžete říct ano.

O yestea

Značka yestea je dceřinou firmou mladé české značky Nemléko. Na našem trhu funguje teprve rok a je zaměřená na výrobu ledových čajů z čerstvých bio surovin. Všechny čaje yestea jsou vyráběny v České republice a neobsahují žádné chemické konzervanty či rafinovaný cukr. Při výrobě nepřišlo k úhoně žádné zvířátko – yestea je stejně jako Nemléko 100% vegan.

Komentáře