Pečte a zapékejte! Odměnou vám budou muffiny, cupcaky a další slané i sladké dobroty

Léto plné zahradních party a pikniků nabízí nespočet příležitostí rozšířit si grilovací obzory. Co vyzkoušet pečení na grilu? Zapékanou zeleninu, maso… Nebo hostům přímo z grilu naservírovat delikátní tečku, třeba slané muffiny s cuketou, rybízové cupcaky či bublaninu. S grily švýcarské značky OUTDOORCHEF žádný problém. Stačí jen vybrat správný doplněk z bohatého sortimentu příslušenství a pustit se do toho!

MALÁ SILIKONOVÁ FORMA na MUFFINY pro tyto grily umožňuje snadno a rychle stvořit lahodný předkrm, originální přílohu nebo překvapivý dezert. Flexibilní a odolné formy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu, který je tepelně odolný. Všestranně využitelná sada GOURMET HALF-MOON se skládá ze dvou nádob s povrchem z keramického smaltu, které mohou být použity dohromady nebo každá samostatně. Ideální k pečení masa, zapékání různé zeleniny nebo pečení moučníku.

Díky půlkruhovému (poloměsíčitému) tvaru můžete současně na volné části mřížky grilovat. Tyto sety dají naplno vyniknout vašemu kulinářskému talentu.  Sadu univerzální pánve a perforovaného plechu z keramického smaltu s nepřilnavým povrchem lze použít samostatně i dohromady, například na zapékání, ale třeba i na originální grilování/vaření v páře.

O grilech OUTDOORCHEF

Tyto švýcarské grily povyšují grilování na mimořádně chutný, ale také zdravý a dietní způsob přípravy jídel. V každém grilu je přímo pod mřížkou usazen trychtýř, který odvádí veškerý odkapávající tuk a šťávy do sběrné misky. Tuk se tak nemůže dostat k ohni, nehoří a nevytváří nebezpečné zplodiny. Chytrý systém v jádru grilu rozvádí teplo takovým způsobem, že na úrovni mřížky je dosaženo optimální teploty 300 až 350 °C a teplo navíc působí stejnou měrou shora i zdola. Unikátní technologie také umožňuje otočením trychtýře nasměrovat žár buď na přímé, nebo nepřímé grilování. Všechny tyto grily jsou vybaveny kvalitními teploměry, tudíž nehrozí riziko nedostatečného tepelného zpracování či naopak spálení. Na výběr jsou grily plynové, na dřevěné uhlí a elektrické různých velikostí a k tomu bohaté příslušenství.

Grily a příslušenství jsou v prodeji v e-shopu na https://www.outdoorchef.cz/ a v síti kamenných prodejen po celé republice.

Komentáře