Podzimní UGO Očista je tady. Šťavnatý program přijde po vyprahlém létě vhod!

Tento podzim budou mít účastníci programu UGO Očista poprvé šanci vyzkoušet ovocné a zeleninové šťávy ošetřené metodou paskalizace, tedy vysokým tlakem. Díky tomu šťávy vydrží déle čerstvé, a umožní tak flexibilnější vyzvedávání lahviček na pobočkách. Ještě pohodlnější detox složený ze tří dnů na šťávách z ovoce, zeleniny, koření a bylinek a z dalších šesti dnů s odlehčeným jídelníčkem dobije unavenému organismu baterky a připraví ho na podzim. Přihlašování do Očisty startuje v září a na výběr je ze čtyř říjnových termínů.

Po mimořádně horkém létě přichází tradičně hektický podzim. Letos ještě náročnější, protože při tropických teplotách si organismus moc neodpočinul. Jak si dobít baterky a posilnit imunitu před další chřipkovou sezónou? Vyzkoušejte UGO Očistu, ucelený detoxikační program, který díky odlehčení jídelníčku pomáhá organismu znovu se nastartovat a připravit se na náročné období zimních měsíců.

Co je to UGO Očista?
Očista je devítidenní program, který se skládá ze tří dnů s lehkým jídelníčkem, tří dnů, během kterých se konzumují jen ovocné a zeleninovo-ovocné šťávy (2,5 litru na den) a končí opět třemi dny s odlehčenou stravou. Klíčové jsou ty tři “šťávové” dny, během kterých dopřáváte organismu v podstatě jen koncentrované zdraví a dáváte mu odpočinout od trávení a od mnoha nezdravých látek.

Jak to funguje?
Tím, že svému tělu odlehčíte jídelníček, mu také usnadníte regeneraci, a vytvoříte tak prostor pro přirozený detox a s ním související příval energie. UGO Očista byla sestavená tak, aby splňovala správnou kombinaci jak potřebných živin, tak i pestrost a zajímavou chuť.

Jak se očistit?
Můžete se přihlásit od 3. do 23. září na https://www.ugoocista.cz/, a zajistit si tak příděl 7,5 litrů speciálně sestavených šťáv na své pobočce UGO Freshbaru nebo Salaterie. Na výběr máte ze čtyř říjnových termínů: 9. – 11. října, 12. – 14. října, 16. – 18. října nebo 19. – 21. října.

Šťávy si poté vyzvednete ve svém termínu buď všechny na celé tři dny naráz anebo každý den zvlášť podle toho, který zvolíte termín. Novinkou letošního ročníku je paskalizace očistných šťáv – šetrná úprava, díky které jsou šťávy trvanlivější a vydrží v chladu po celou dobu Očisty. To vám umožní v klidu si očistný program naplánovat a na refresh organismu se pořádně vyladit. K tomu pomůže i online výživová poradna a mobilní aplikace, která kromě informací a motivace k úspěšnému zdolání Očisty těla dodá i nástroje k očistě mysli meditačními cvičeními Deepaka Chopry.

A pokud nestihnete včas přihlášení, pak můžete využít další letošní novinky, a to objednání a dovozu Očisty během října prostřednictvím Rohlik.cz.

UGO Očistu objednávejte na https://www.ugoocista.cz/ 3. – 23. 9. za 1690 Kč nebo během října na Rohlik.cz za 1840 Kč.

Dobijte energii a propijte se ke zdraví. S UGO Očistou to zvládnete raz dva!

Komentáře