Polévka je GRUNT

Období dovolených a cestování je v plném proudu a Vám se nechce vařit? Vhodnou a rychlou volbou jsou oblíbené Grunt polévky ve vaničce. Nyní jsou nově dostupné ve dvou velikostech, mají moderní, praktický obal a jsou komplet bez palmového oleje.

Šéfkuchaři ve Vitaně neustále sledují moderní trendy a aktuální požadavky spotřebitelů. Z receptur polévek Grunt nově odstranili palmový tuk, nicméně výbornou chuť a vůni, kterou jim zajišťuje pastovitá konzistence, zachovali. Celé portfolio polévek je také bez přidaného glutamátu. Díky pastovité konzistenci mají polévky skvělou rozpustnost. Stačí deset minut na přípravu, abyste na dovolené zahnali hlad a ušetřili čas strávený vařením!

Polévky GRUNT pro pár či rodinu
Zařaďte polévky Grunt do základní výbavy sbalené na cesty, ať už jedete v páru, nebo celá rodina! Velikost balení je nově přizpůsobena použití v různě velkých domácnostech. Nyní si můžete vybrat z šesti příchutí a dvou velikostí balení – půllitrové polévky pro menší domácnosti (Francouzská, Frankfurtská, Gulášová, Hrachová, Hříbková, Kulajda) nebo litrové balení pro větší rodiny (Gulášová, Hrachová, Hříbková, Kulajda).

Cena
0,5 litru – 23, 90 Kč
1 litru – 34, 90 Kč

Zdroj: Vitana

Komentáře