Posnídejte s KetoDiet a nastartujte svůj den!

Pokud patříte mezi milovníky pečiva můžete si dopřát chutný proteinový croissant s máslovou příchutí dochucený čokoládovým krémem nebo výtečné smoothie.

Proteinový croissant KetoDiet: Lahodný začátek dne
Croissanty milujeme pro jejich křehkost a nadýchanost. Nad tím, že bílé pečivo není vhodné na hubnutí, obvykle mávneme rukou. Ta lahodná chuť je zkrátka neodolatelná. Máslový croissant od KetoDiet je však jiný. Spojuje všechno dobré, jako měkkost a vláčnost, avšak místo sacharidů v něm najdete spíše vysoký podíl bílkovin a vlákniny. Namažte ho čerstvou tvarohovou pomazánkou nebo k němu zobněte hrst borůvek a přivítejte nový den chutnou a výživnou snídaní.

Na rozdíl od běžného bílého pečiva, které doslova přetéká sacharidy, jich croissant od KetoDiet obsahuje minimum. Naopak je velmi bohatý na bílkoviny a dodá vašemu tělu to, co potřebuje. Zasytí, je velmi chutný a nezahltí vás zbytečnými cukry, po kterých dostáváme neustálou chuť na sladké. Pokud si hlídáte poměr proteinů a sacharidů nebo držíte přímo ketodietu, je pro vás croissant od KetoDiet ideální způsob, jak se po ránu nastartovat. Vždyť po dobrém jídle jde každá práce lépe od ruky. Cena 59 Kč.

Recept: Čokoládový krém bez cukru
Suroviny:
• 1 zralé avokádo 
• 4 jahody 
• vanilkovou esenci
• 2 lžíce neslazeného kakaa
• stévii nebo sladící kapičky podle chuti

Postup:
Všechny ingredience vložte do mixéru a mixujte, dokud se vám nevytvoří hladký krém.
Tento avokádový krém si uchovejte v lednici a potřete si s ním proteinový croissant.

KetoDiet: Osvěžte se proteinovým smoothie kokos a vanilka nebo lesní směs
Čerstvé ovoce rozmixované s vodou nebo mlékem patří stále mezi oblíbené ranní životabudiče. A když ho doplníte o oříšky, chia semínka nebo mandle? To je teprve chuť! Příznivci nízkosacharidových či proteinových diet však poukazují na to, že spolu s lahodným ovocem do sebe dostáváme i příliš mnoho cukru. Nové osvěžující smoothies kokos a vanilka či lesní směs od české značky KetoDiet jsou téměř oproštěné od sacharidů. Naopak jednu porci tvoří z 60 % bílkoviny, díky nimž se cítit plní energie v průběhu celého dopoledne.

V horkých letních měsících se potřebujeme po ránu zasytit, ale i osvěžit. Něčím, co je rychle připravené a dodá našemu tělo vše, co do startu potřebuje. Skvělou variantou jsou právě proteinová smoothies od KetoDiet. Jemná kombinace kokosu a vanilky potěší milovníky exotických dálek, lesní směs s kousky ovoce si zase vychutnají příznivci tradičního českého léta.

Připravte si podle nejnovějších trendů jedno z nových proteinových smoothies a dopřejte si sílu a osvěžení na celé dopoledne. Pokud si ve vlastním jídelníčku hlídáte poměr proteinů a sacharidů nebo držíte proteinovou dietu, jsou nová smoothies od KetoDiet ideální. Zakoupíte na e-shopu v balení po 7 ks za cenu 385 Kč.

Zdroj: www.ketodiet.cz

Komentáře