Požitek z kvalitní kávy zvyšují zdravotní bonusy

Pití kávy patří ke každodenním rituálům a mnoho lidí by si bez tohoto voňavého a chutného nápoje neumělo představit příjemné vykročení do nového dne. Existují fajnšmekři, kteří dokáží zkonzumovat mnoho šálků kávy, s čímž mohou být ovšem spojena i zdravotní rizika. Pití běžné kávy může být škodlivé a toto nebezpečí se s počtem šálků zvyšuje.

Rcaffe přichází na trh s jedinečnou kávou, v níž se díky způsobu zpracování kávových zrn zachovává velké možství zdraví prospěšných antioxidantů a naopak dochází k odstranění nežádoucích kyselin. Ve světě kávy znamená pojem Rcaffe synonymum pro kvalitu, sílu a zdraví.

Tajemství kávy Rcaffe se ukrývá v pomalém a šetrném pražení zrn, při němž nevznikají žádné toxické látky, které bývají přítomny právě při rychlém pražení. Výsledkem tohoto výrobního procesu je zdravá káva vynikající chuti a aroma bez negativních vlivů na naše tělo. Pro jedince se zvýšenou citlivostí na kofein je vhodnou alternativou Rcaffe bez kofeinu, které je připraveno unikátní švýcarskou metodou. Tento velice šetrný postup odstranění kofeinu se nazývá Swiss Watter Process a využivá pouze vodu, teplotu a postupné fáze přípravy.

Díky pečlivě vybraným kávovým zrnům a šetrné technologii zpracování Rcaffe napomáhá zpomaluje proces stárnutí, posiluje imunitní system, preventivně působí proti nemocem srdce, cév i rakovině a významným benefitem je i skutečnost, že napomáhá k vyššímu fyzickému a psychickému výkonu.

Opojnou chuť Rcaffe si můžete vychutnat v mnoha druzích. Jedním z nich je Raffaelo, ručně sbíraná prvotřídní káva, v níž se čokoládové, zemité a medové tóny střídají s kávovými.Vybírat můžete z několika variant.

Raffaello BLACK
Prestižní a exkluzivní vybraná směs arabských druhů kávy nejenom z Malých ostrovů okolo Jamaiky, dělá z této kávy skutečný šperk mezi kávou. Její nepřekonatelné aroma po čokoládě s lehkým dotekemi banánu poskytne dokonalé potěšení ze šálku expressa.

Raffaello RED
Káva s výraznou bohatou chutí po čokoládě a borůvkách, s bouquetem bez velkých kyselinek. Ideální tečka za úspěšným pracovním dnem.

Raffaello GOLD Indie a Jižní Amerika
Robusta a Arabica svou lahodnou chutí a příjemným aroma ukrývá teplo a krásu Jižní Ameriky a líbeznou chuť Indie.

Zdroj: Rcaffe

Komentáře