Vitana slaví neuvěřitelných sto let! Vydala knihu o výrobcích, které jsou součástí kuchyně několik generací

Reklama

Již sto let existuje společnost, kterou dnes známe pod názvem Vitana. K tomuto významnému jubileu firma nyní vydává neprodejnou publikaci „100 let Vitany“, v níž se lze seznámit s historickými milníky značky a řadou dosud neznámých zajímavostí.

Tato publikace přináší svědectví o výrobcích, které jsou součástí české kuchyně po několik generací. Třešničkou na dortu je propojení historie se žhavou současností ve formě augmentované reality, kterou připravila agentura Cinesco. Díky ní se můžete „dotknout“ výrobků, které byly na trhu před mnoha desítkami let, nebo si rovnou pustit TV reklamy. Stačí mít chytrý mobilní telefon a zdarma si stáhnout aplikaci VitanaAR z Google Play či App Store. Pokud se přes váš mobil se spuštěnou aplikací podíváte na titulní stranu knihy, spustí se video a herečka Jitka Ježková vám během tří minut převypráví nejdůležitější momenty z historie naší Vitany!

V roce svého stoletého výročí je Vitana lídrem na českém trhu v kategoriích koření, polévek a bujónů. Současná nabídka zahrnuje více než 400 výrobků. Pokračující úspěch u spotřebitelů potvrzuje velké množství ocenění, například Nejdůvěryhodnější značka nebo Výrobek roku.

Foto Vitana

Komentáře