Vychlazený nápoj je příjemným osvěžením v parném dni

Reklama

Nechte se překvapit, nadchnout a uchvátit něčím novým, lahodným a nepředvídatelným. Tahle varianta čajů je zrozena pro to, aby se stala součástí letních dnů.

Společnost Mix-Tee představuje šest neotřelých chutí čaje Basilur Cold Brew, které se připravují zastudena a uchvátí vaše chuťové pohárky. Vychlazený nápoj je příjemným osvěžením v parném dni, dodá energii a je ideálním lahodným drinkem pro posezení s přáteli.

Chcete-li vědět, v čem jsou čaje Basilur Cold Brew tak výjimečné, pak jsou to prvotřídní ingredience a také důmyslné kombinace chutí. Zamilujte si granátové jablko s borůvkami, třešeň s limetkou, osvěžující jahody s okurkou a mátou nebo guavu s mučenkou, pomeranč s mangem či kokos s ananasem. Sladkost čajům propůjčují listy stévie. Čaje Basilur Cold Brew jsou výjimečné i svou přípravou. Nelouhují se klasicky v horké vodě, ale naopak se připravují zastudena, což umožňuje plnější rozvinutí chutí. Stačí vložit sáček s čajem do sklenice a zalít 250 ml studené vody. Louhovat 5-7 minut a podávat pěkně na ledu. Další variantou je připravit si nápoj do karafy a nechat přes noc odpočinout. Ráno je pak na světě delikátní nápoj, který dodá energii a osvěžení po celý den.

 

BASILUR COLD BREW granátové jablko a borůvky
Zajímavá kombinace lehce trpkého granátového jablka a sladkých borůvek dokáže příjemně osvěžit. Přidáme-li pár kostek ledu, vytvoříme dokonalý drink pro milovníky neotřelých chutí.

Složení: květ ibišku, plod granátového jablka, pomerančový list, list stévie, přírodní aroma granátové jablko a borůvky

Cena: 85 Kč (balení obsahuje 20x 2g sáčky)

BASILUR COLD BREW třešně a limetka
Spojení třešně a jemně kyselé limetky je povzbuzující kombinací nejen pro letní odpoledne.

Složení: plod šípku, květ ibišku, plod pomeranče, listy pomeranče, listy stévie, přírodní aroma třešeň, limetka a kyselina citrónová.

Cena: 85 Kč (balení obsahuje 20x 2g sáčky)

BASILUR COLD BREW jahody, okurka a máta
K létu rozhodně patří osvěžující okurka, máta a také šťavnaté jahody, jež se společně mění v osvěžující nápoj, který můžeme popíjet ráno, odpoledne i večer.

Složení: plody šípku, listy máty peprné, listy máty klasnaté, květ ibišku, plod okurky, přírodní aroma jahod a máty.

Cena: 85 Kč (balení obsahuje 20x 2g sáčky)

 

BASILUR COLD BREW guava a mučenka
Neotřelé spojení příjemně kyselé maracuji s listy guavy je doslova gurmánským zážitkem, který dokáže rozjasnit den.

Složení: květ ibišku, plody šípku, listy guavy, listy stévie, přírodní aroma mučenky a kyselina citronová

Cena: 85 Kč (balení obsahuje 20x 2g sáčky)

 

BASILUR COLD BREW pomeranč a mango
Exotické mango spolu se šťavnatým pomerančem vytvářejí sluncem nabitý nápoj plný sladkých chutí.

Složení: květ ibišku, pomerančová kůra, plod šípku, listy manga, listy stévie, přírodní aroma manga, pomeranče a kyseliny citronové.

Cena: 85 Kč (balení obsahuje 20x 2g sáčky)

 

BASILUR COLD BREW kokos a ananas
Nic není tak spjato s létem jako sladký ananas s exotickým kokosem. Společně pošimrají chuťové pohárky a pošlou vás doslova na dovolenou snů.

Složení: květ ibišku, plody šípku, pomerančový plod, pomerančové listy, listy stévie, přírodní aroma kokosu a ananasu.

Cena: 85 Kč (balení obsahuje 20x 2g sáčky)

Všechny produkty Basilur a dalších značek MIX-TEE zakoupíte v kamenné prodejně Masarykova 235, Čelákovice nebo na https://www.caje-mixtee.cz/

Komentáře