Zapomeňte na léto, podzimní party sezóna začíná

Reklama

Léto rychle uteklo a místo něj se o slovo přihlásily podzimní měsíce. S nimi přichází i období mnohých party, které se z venkovních prostranství přesunou do klubů a na koleje. Plánovaná je řada večírků na téma Back to school, které se poslední roky těší mezi studenty čím dál větší popularitě a jimiž oslavují svůj návrat do školních lavic. Na ty pak na konci desátého měsíce naváží četné kostýmové halloweenské party, jejichž tradice sem přišla ze Spojených států. Podzimní party sezóna začíná. Uvítejte ji i vy a uspořádejte pro vaše přátele nezapomenutelný večírek s maxi drinky, které vám ušetří čas.   

Dobrá party je především o lidech, zábavě a hudbě. Pokud je to vše doplněno o skvělé drinky, pak může večírek aspirovat na nezapomenutelný zážitek. Příprava míchaných koktejlů v domácí kuchyni může leckomu přijít příliš komplikovaná, ale obavy z ní nejsou na místě. Pokud se totiž dodrží základní pravidla, výsledek nikdy nezklame. 

Nebojte se jet na „maxi“
Při míchání koktejlů je nejdůležitější dodržet poměr alkoholických a nealkoholických složek. U přípravy maxi drinků však máte ruku o něco volnější. Základem je velké množství ledu a trocha fantazie. Abyste nestrávili celou noc mícháním nápojů, naservírujte jeden pro všechny! Připravte si tu největší nádobu, kterou doma najdete a dolaďte ji čerstvým ovocem a bylinkami. Jakmile party začne, každý host se občerství sám podle své chuti a vám zbyde více času na zábavu. Abyste v průběhu večera nemuseli čelit „krizovce“, zajistěte si předem dostatek brček, kelímků a občerstvení. Inspirace na jednoduché maxi drinky je tu, tak směle do toho!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“26929″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“373″}}]]

Legendární drink: Captain Morgan & Cola
Nemáte čas vyrábět složité koktejly? Vsaďte na oblíbenou kapitánskou klasiku a umíchejte svým hostům maxi drink Captain Morgan s colou. Tmavá limonáda podtrhne kořeněnou linku zlatého alkoholu a tato kombinace dodá vaší party ten správný říz!

Na jeden maxi drink pro 8 lidí budete potřebovat:
300 ml Captain Morgan Original Spiced 
1 000 ml coly 
4 limety 
led

Postup:
Maxi kýbl nebo mísu naplňte z poloviny ledem, limety rozkrájejte na čtvrtky a přidejte do nádoby. Nalijte Captain Morgan a dolijte vychlazenou colou. Na závěr přidejte dlouhá party brčka.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“26930″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“140″}}]]

Šťavnatá bomba: Korzárův punč
Ovocný, svěží, alkoholický… na party prostě skvělý! Kapitánský punč v pěti litrovém kýblu rozvíří zábavu na každé oslavě. Tento koktejl s kořeněným rumem a vínem hosty rozehřeje, šmrnc mu dodají kousky pomerančů a třešní.

Na jeden maxi drink budete potřebovat:   
1 000 ml Captain Morgan Black Spiced Rum
1 000 ml červeného vína 
1 pomeranč 
1 citron 
125 gramů vypeckovaných třešní  
3 000 ml coly 
led

Postup:
Omyté ovoce pokrájejte (pomeranče a citrony na plátky, třešně třeba na půlky) a vložte do velké mísy. Plody jemně pomačkejte, aby uvolnily šťávy. Poté přidejte led a přilijte vychlazené víno, colu a rum. Pořádně promíchejte. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“26931″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“253″}}]]

Jiskřivé překvapení: Captain Blacula punč
Přineste na svou party trochu exotiky a oslňte přátele šťavnatým maxi drinkem Captain Blacula punč. Spojení bohaté chuti rumu, osvěžujícího šumivého vína a cizokrajného ananasu si oblíbí každý.

Na jeden maxi drink budete potřebovat:
700 ml Captain Morgan Black Spiced Rum 
700 ml šumivého růžového vína 
700 ml ananasového džusu 
2 000 ml citronové limonády 
10 vypeckovaných třešní 
led

Postup:
Řádně vychlazené tekuté ingredience nalijte do velké mísy a důkladně promíchejte, aby se všechny chutě příjemně spojily. Následně předejte led a ovoce. 

Zdroj: www.stock.cz

Komentáře