Zdravý jídelníček na pátek 31. 1. 2014

Pokračujeme v chutném a zdravém stravování! Máme tu další odborníky sestavený jídelníček, který vám pomůže zbavit se přebytečných kil a cítit se skvěle. Doufáme, že po dvou týdnech již pozorujete uspokojivé výsledky a nadále držíme palce!

Snídaně: Grahamový rohlík (80 g), tvarohová pomazánka (tvaroh polotučný 50 g, máslo 10 g, pažitka), cherry rajčátka oválná (100 g)

Přesnídávka: BIO müsli tyčinka jablečná (30 g) nepolévaná, broskev (145 g)

Oběd: Vařená nezahuštěná čočka (200 g), 2 volská oka nasucho na teflonové pánvi, kyselá okurka (50 g)

Svačina: Strouhaná mrkev (100 g) s jablkem (100 g) a oříšky (10 g)

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“media_original“,“fid“:“1171″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“409″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“614″}}]]

Večeře: Restované ROBI maso (100 g) na zelenině (olivový olej 1 lžíce, rajče 50 g, kukuřice 100 g, jarní cibulka 1 ks), vařená pohanka (100 g)

Jídelníček pro vás připravily specialistky ze Světa zdraví Lenka Doušová (vlevo) a Mirka Šandlová, které dodávají:
[[{„type“:“media“,“view_mode“:“media_original“,“fid“:“1172″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“160″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“160″}}]][[{„type“:“media“,“view_mode“:“media_original“,“fid“:“1173″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“160″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“160″}}]]
„Pokud jste žena se sedavým zaměstnáním a rekreačně cvičíte (cca 2x – 3x týdně – fitness, pole dance, stačí i rychlá chůze, heat…), je tento program určený přímo pro vás. Suroviny obsažené v jídelníčku seženete běžně v supermarketech. Zatím ještě netradiční potravina quinoa je k dostání v prodejnách zdravé výživy nebo DM drogerii.
Nečekejte rychlý úbytek na váze. Zdravá redukce je pomalá redukce a jedině pomalá redukce je udržitelná. Očekávejte tedy úbytek váhy cca 0,5 kg za týden.
Jídelníček je určený pro zdravou ženu. Berte jej tedy jako vodítko, ideální by samozřejmě bylo, nechat si sestavit jídelníček přímo na míru.“
Svět zdraví, www.svet-zdravi.cz

Komentáře