Zmrzlinové novinky: Pichlavý Kaktus, legendární Manhattan, zmrzliny Milka a Oreo

Lehké křupnutí polevy a pak už jen nekonečná slast, kdy se ledová pochoutka pozvolna rozplývá na jazyku. Kdo by odolal takovému pokušení uprostřed slunečného dne? Letos můžete potěšit své chuťové pohárky pichlavými novinkami z rodiny Kaktus nebo je rozvášnit legendárními zmrzlinami Manhattan. Stačí si jen vybrat z nabídky originálních zmrzlin Nestlé. Novinkami letošního léta jsou Kaktus GREPFRUIT/KAKAO a Kaktus kornout BORŮVKA/CITRON s fantastickou černou oplatkou. Zmrzliny Nestlé Manhattan zabalí své nejoblíbenější příchutě nově do obalu, který padne do ruky.

„Zmrzliny Nestlé se řadí mezi top produkty na trhu impulsních zmrzlin v Evropě i zámoří,“ říká Michala Kadlecová, marketing manažerka zmrzlin Nestlé pro ČR. „V jejich repertoáru naleznete zmrzliny inspirované výrobky, které všichni dobře známe. Ať už jsou to nanuky Granko a Nesquik s porcí kakaa nebo hitovka – kornout KitKat, s oblíbenou tyčinkou uvnitř. Pro zmrzliny Nestlé je typické, že se odlišují od konkurence neotřelými příchutěmi a hravými tvary, které baví. Důkazem je jednička mezi vodovými zmrzlinami Pirulo Watermelon, která vypadá jako plátek melounu servírovaný na dřívku, nebo zmrzliny s pichlavou polevou z rodiny Kaktus,“ doplňuje Michala Kadlecová.

Originální Kaktus rozšiřuje řady
Zmrzlina Kaktus v původní kombinaci jahoda/citron s typickou pichlavou polevou na vrcholu neodmyslitelně zasáhla celou generaci dnešních mladých v rozmezí 20 – 35 let. Legendární zmrzlinu v klasické kombinaci letos obohatí novinka Kaktus GREPFRUIT/KAKAO a Kaktus kornout BORŮVKA/CITRON s fantastickou černou oplatkou. Navíc klasika jahoda/citron bude nově v dostání také v kelímku 160ml, tak akorát do ruky. První ze zmíněných bude k dostání za cenu 12,90Kč, kornout i kelímek Kaktus za 34,90Kč.

Legendární Manhattan nově v balení do ruky
Charakteristicky pruhované zmrzliny Nestlé Manhattan v příchutích inspirovaných Amerikou se nově vejdou do ruky. V kelímcích o objemu 180ml budou k dostání nejoblíbenější příchutě Sunny Orange, kde se v harmonii spojují svěží, vyzrálé pomeranče se sýrem Cottage, a klasická příchuť Vanilka a čokoláda. Jednoduché, osvěžující, intenzivní. K dostání budou na pultech za cenu 34,90Kč.

Porce té nejjemnější čokolády ve zmrzlinách Milka
Lehké křupnutí čokoládové polevy a pak už jen nekonečná slast, kdy se ledová pochoutka pozvolna rozplývá na jazyku. Kdo by si odepřel takové blaho uprostřed slunečného dne? Zmrzliny Milka jsou stvořené právě pro takový zážitek.

Bohatá porce té nejjemnější čokolády je základem zmrzlin Milka na dřívku. Čokoláda prosypaná drcenými mandlemi v luxusním spojení s vanilkovou zmrzlinou, lehce promíchanou karamelem – to je Milka Mandle a karamel. Vanilkovou zmrzlinu s mléčnou čokoládou uvnitř a vrstvu polevy z mléčné čokolády na povrchu objeví labužníci v klasice Milka Vanilka a čokoláda. Bohaté křupnutí v každém soustu si užijí s Milkou Crunchy Chocolate, kde se skvěle doplňují vanilková a čokoládová zmrzlina z alpského mléka s polevou z mléčné čokolády, prosypanou drcenými slanými sušenkami. Všechny příchutě Milka na dřívku jsou k dostání za cenu 31,90Kč.

Originálem z dílny Milka je pak kornout Milka, kde je porce mléčné čokolády zalitá uvnitř kornoutu a na povrchu obklopená vanilkovou zmrzlinou s kousky čokolády a zmrzlinou s čokoládou. To vše zabalené v delikatesní oplatce. Kornout Milka je k dostání za 29,90Kč.

Originální zmrzliny Oreo – sušenky k odpolední kávě servírované trochu jinak
Kdo by neznal populární kulaté kakaové sušenky s vanilkovou náplní, které spatřily světlo světa před více než 100 lety? A už jste ochutnali skvělou kombinaci sušenek Oreo se zmrzlinou? Seznamte se s Oreo sendvičem a klasikou Oreo na dřívku.

Jemná zmrzlina se smetanou, bohatě prosypaná drcenými sušenkami Oreo, v poctivé vrstvě mezi dvěma XXL kakaovými sušenkami Oreo – to je oblíbený Oreo Sandwich, který každou sezónu láká řady mlsounů. Na pultech je k dostání za cenu 34,90Kč.

Zmrzlina se smetanou a bohatým sypáním nadrcených sušenek Oreo, zalitá polevou s kousky sušenek Oreo, je k dostání i v klasické podobě na dřívku. Pro ještě větší zážitek je tady Oreo Popcorn, kde je navíc do polevy přidána porce popcornu. Můžete si tak užít jemnou smetanovou zmrzlinou s kousky Oreo sušenek, zalitou v polevě s kousky sušenek Oreo a popcornu.

Zdroj: Alimpex food

 

Komentáře