Funkční pasty Brit Care Cat kočkám chutnají a zároveň pomáhají proti chlupovým chomáčům

Reklama

Nové Brit Care Cat pasty slouží jako funkční pochoutka vyvinutá s cílem pomoci kočkám udržet zdravé trávení bez smotků spolknuté srsti. Složení z přírodního sladu a olejů volil Brit tak, aby podporovalo přirozený průchod spolknutých chlupů. Pasty jsou k dostání ve čtyřech recepturách.

Funkční pasty pro kočky řady Brit Care Cat jsou chutným a zdraví prospěšným doplňkem stravy. Jejich hlavní funkční složkou je již zmínění slad, který slouží jako zdroj vlákniny a přírodní zvýrazňovač chuti. V kombinaci s oleji poté podporuje přirozený průchod spolknutých chlupů.

Kočky během čištění pozřou velké množství srsti, která musí následně projít trávícím traktem. Pasty zajišťují bezpečný průchod již vzniklých trichobezoárů trávicím traktem kočky a podporují jeho přirozené čistění. Díky tomu se u koček snižuje výskyt zvracení či neprůchodnosti střev.

Nové pasty mají měkkou texturu, která je lákavá i pro vybíravé kočky. Podávají se denně ke krmivu, případně lze nechat kočku olíznout pastu přímo z tuby.  Jedná se o doplněk stravy, který mohou konzumovat i koťata. Pasty obsahují minerály a vitamínové doplňky, jako jsou taurin, probiotika i omega 3 mastné kyseliny, které dodají tělu kočky všechny potřebné látky. V jejich složení naopak nenajdete cukry, konzervanty ani umělá dochucovadla.

Nové pasty Brit Care Cat jsou k dostání ve 4 variantách o hmotnosti 100 g:

  • Brit Care Cat Paste Salmon creme 100 g
  • Brit Care Cat Paste Multivitamin 100 g
  • Brit Care Cat Paste Cheese Creme enriched with Prebiotics 100 g
  • Brit Care Cat Paste Antihairball with Taurine 100 g

 

PRODUKTOVÝ TIP

Brit Care Cat pasty slouží jako funkční pochoutka vyvinutá s cílem pomoci kočičkám udržet zdravé trávení bez smotků spolknuté srsti. Složení z přírodního sladu a olejů volil Brit tak, aby podporovalo přirozený průchod spolknutých chlupů. K dostání jsou ve čtyřech recepturách.

Cena: 105 Kč

 

Brit – VAFO PRAHA s.r.o. | Web: www.krmivo-brit.cz │ Facebook: www.fb.com/brit/ 

VAFO PRAHA s.r.o. je český výrobce krmiv – rodinná společnost zabývající se výrobou, vývojem a distribucí krmiv od roku 1994. Krmiva značky Brit se vyváží do 75 zemí Evropy a světa. Výroba aktuálně probíhá ve 4 továrnách – v Chrášťaněch, Chelčicích, Chotovinách a ve Velkém Ratmírově. Na domácím trhu zaujímá Brit pozici lídra segmentu chovatelských potřeb a online prodeje. Vývoj krmiv Brit probíhá na základě dlouholeté zkušenosti a znalosti zdravé výživy psů a koček s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch. Profesionálové, kteří zodpovídají za vývoj krmiv Brit, jsou chovateli či majiteli psů. Brit úzce spolupracuje s odborníky z oboru s cílem vyrábět krmiva, jež splňují i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu. Současně je Brit hrdým partnerem centra Helppes a organizace Pestrá, které se věnují výcviku asistenčních psů, a canisterapeutické organizace Aura Canis.  Dále sponzoruje mezinárodní výstavy psů a koček pořádané v České republice, sportovní kynologii a jiné psí sporty.

Komentáře