Jak být tím dominantnějším při sexu?

Reklama

Být tím dominantním partnerem při sexu chce spousta mužů, ale zároveň i jejích partnerek. Mnohdy to však není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Pokud nejste v této roli dostatečně zkušení a jistí sami sebou a snažíte se do toho dostat na sílu, vaše partnerka to okamžitě rozpozná, což je samozřejmě spíše na škodu než k užitku.

Jak tedy získat zkušenost a to pravé sebevědomí? Mnohdy to tak vyžaduje trénink. Některým mužům to jde zkrátka samo, jiní muži se to musí učit.

Sexuální panna může pomoci s učením

Moderní realistická panna může být vaším zachráncem. Můžete si vyzkoušet různé sexuální pozice a příležitosti. Díky častému tréninku s pannou na sex se rychle dostanete do své komfortní zóny i v momentech a polohách, ve kterých si aktuálně nevěříte.

Sex doll si v dnešní době můžete vybrat přesně podle toho, co se vám líbí. Pokud to jsou blond vlasy, štíhlé tělo, velká prsa a dlouhé nohy, tak i tohle se vám může splnit. Panny jsou z kvalitních materiálů, které jsou vhodné pro výrobu erotických hraček. Všechny panny rovněž prochází testy a vy si tak můžete být jistí, že sex s pannou od ověřených značek je na 100 % bezpečný. Největší výhodou pro vás bude, že se dá tělo panny napolohovat do různých pozic. Můžete si tak vyzkoušet vše, co jste kdy chtěli zkusit.

Zesilte a zlepšete svůj vzhled

V roli dominantního partnera musíte být důvěryhodní. A k tomu potřebujete dostatek sebevědomí. Pokud nebudete věřit v sebe sama nebo se nebudete cítit v optimální pohodě, partnerka to okamžitě pozná. Jednou z nejlepších metod, abyste se při sexu cítili dokonale a sebevědomě, je zesílení těla. Jakmile zlepšíte svůj vzhled, tak budete nejen silnější, ale i jistější, což dokáže ženám imponovat. Přečtěte si i další rady, jak se stát lepším milencem.

Odhoďte část svých pozitivních emocí

Další cestou k tomu, jak být opravdu dominantním partnerem, je lehounké oproštění od emocí. Pokud budete během dominantního milování se svojí partnerkou nakládat s takovou dávkou něhy a opatrnosti, jako normálně, tak si nedokážete roli patřičně užít. 

Pochopitelně zůstávejte stále sami sebou, ale zkuste se od něhy a lásky mírně oprostit. Přidejte do vašeho milování více vulgarity, a více fyzické síly. Vaše partnerka bude cítit, že dostala málo prostoru a bude se jí to líbit. Tím vás samozřejmě nenabádáme k žádnému násilí. Vše musí být v mezích toho, jak si s partnerkou nastavíte pravidla. 

 

Zdroj foto: We-Vibe

 

Komentáře