Komplikovaná zlomenina a stále stejný sen. Co na to hvězdy a renomovaná astropsycholožka?

Poradna pro vás: S radostí oznamujeme, že jsme provás, milí čtenáři, otevřeli ve spolupráci s uznávanou Lucií Ioannah poradnu,v níž se můžete ptát na to, co vás tíží. Neváhejte s své dotazy piště na email: redakce@jomagazin.cz. Prosím, nezapomeňte uvádět své jméno, místo, datum a čas narození. Poradna v JO magazínu je bezplatná. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zkonzultovat svůj život s odbornicí na slovo vzatou…

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“6726″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“403″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Dobrý den,

na Nový rok před čtyřmi lety jsem spadla z koně (jezdím na nich velmi intenzivně od svých třinácti let). Byla to komplikovaná zlomenina, která si žádala reoperaci a potíže mám dodnes, teprve před pár týdny jsem přestala chodit  o berli a začínám se doslova opět stavět na nohy. Navíc začal mít s nohou problémy i můj malý syn. Objevili mu Bakerovu cystu, kterou mívají výhradně jen dospělí… Připadá mi, že se nám to nestalo jen tak. Jaký máte názor?

P. S. Zřejmě to s tím nesouvisí, ale ještě se mi pořád vrací stejný sen – jsem stále u nás na chalupě, která byla pro mě celé dětství i dospívání stěžejním a milovaným místem – a ve snu zde řeším nejrůznější situace a celý svět, jakoby se mi promítal uvnitř jejích místností. Posledním a nejsilnějším snem byla má proměna fyzického těla od dětství, současnost a starší věk- viděla jsem se v odrazu okna, sedíc uvnitř místnosti. Co to znamená?

s úctou Helena

Odpověď:

Milá Heleno, 

váš úraz před čtyřmi lety souvisí s napětím, které jste v té době prožívala. Po svém tatínkovi jste velmi citlivá na veškeré stresové situace a máte poněkud oslabené nervy stejně jako srdíčko. Potřebujete se vyhýbat stresu a žít pouze v klidu a pohodě. Jelikož se máte v tomto životě naučit projevovat to, co skutečně cítíte, být sama sebou a více věřit lidem kolem sebe, neměla byste potlačovat to, co vnímáte. Máte opravdu veliké srdce a silný smysl pro spravedlnost. Po své mamince je tu však vidět zájem o lidi, o svět, veliká obětavost, léčitelské nadání (po ženské linii) a vhled do druhých lidí. Proto se zkuste prosím více zajímat o etikoterapii, přírodu a její energii, abyste lépe pochopila zákon příčiny a následku. Napětí, které jste v sobě již delší dobru hromadila, pochází také z vašeho dětství, jelikož cesty obou rodičů byly poněkud odlišné a v domě rodičů jste prožívala napětí. Otec se mohl na výchově podílet trošku více. Podědila jste si po něm také svou výbušnost a tvrdohlavost, umíněnost, což v kombinaci s potlačováním citů vytváří v těle napětí, které se projeví vždy, je-li k tomu vhodná příležitost. K pádům máte predispozice. Měla byste si také více doplňovat energii v oblasti jater, dbát o zdravou výživu (slabší střeva, zažívání, odtud sklony také ke kožním potížím). Srdce vám reaguje na jakýkoli stres, proto byste neměla opravdu nic přehánět. Po mamince je oslabena 2. čakra (ženské orgány, močové cesty, ledviny), uzliny a štítná žláza. Na cévy zkuste prosím rutin (např. v pohance).

Vaše sny ukazují na posun v duchovním životě. Dům je vždy symbolikou našeho Já, veškeré přeměny se tedy týkají vaší psýché (duše). Nebojte se těchto změn, jelikož je vidět, že jste v mnohém dospěla, mnohé pochopila. Je dobře, že se tento proces děje.

Co se týče syna, je potřeba stejně jako u vás posilovat radost ze života a lásku. Naučte ho, jak projevovat to, co skutečně cítí, jak být rozhodným a sebevědomým člověkem. U chlapce bych se zaměřila na léčení vnitřního dítěte, jelikož je zde smutek maminky během těhotenství. Je vidět, že jste byla na všechno sama, spíše bez pomoci druhých lidí. Vaše obětavost a síla nejde přehlédnout. Syn částečně přejímá vás smutek. Zkuste se zaměřit na přítomný okamžik a každý den si najít příležitost k radosti! Držím moc palce.

S Láskou a úctou ke všem bytostem

Lucie Ioannah

učitelka psychologie, arteterapie, astropsycholožka

www.luciepolakova.webnode.cz

 

Komentáře