Květinová výzdoba na vaši venkovní párty

Na každé venkovní party by v žádném případě neměla chybět květinová výzdoba. Květiny dotvoří jedinečnou atmosféru a podtrhnou charakter daného místa. Nemusíte si s ničím lámat hlavu, je to velmi jednoduché a výsledek bude vždy perfektní.

 

Jak správně vystihnout květinami charakter daného místa a pozvednout vaši párty na dokonalou?
Na letní party je základ použít květiny, které se nacházejí na daném místě, aby odrazily charakter celého místa. Například na zahradě francouzského typu pod dřevěnou pergolou použijte hlavně levandule, zvonky, drobné růže a jiné trvalky v jemných barvách.

U vody nebo jezírka ve stinných posezeních použijte bílé květiny s kombinací různých druhů zeleně. Perfektní budou kapradiny nebo různé traviny, které daný kout krásně rozsvítí a odlehčí.

Tento rok jsou trendem především klasické zahradní druhy jako růže, zvonky atd. Měli by tedy být základní kamenem pro celou výzdobu. Hlavní je použit voňavou levanduli a jiné aromatické bylinky, které provoní vzduch a navodí tak krásnou atmosféru.

Květiny se dají dekorovat do různých váziček, malovaných džbánů, zavařovacích sklenic, zkratka do všeho, co najdete doma nebo na chatě. Nezapomeňte na svíčky a jiná zahradní svítidla, která večer navodí příjemnou atmosféru.

Zdroj: Soňa Průšová, Metamorphosis

Komentáře