Mějte zdravé močové cesty nejen v letních měsících!

Letní radovánky jsou neodmyslitelně spjaty s vodou. Dovádění v bazénu, nohy namočené v potoce, či potápění v moři. Vlhké plavky, letní větřík, či podcenění nočního chladu však mohou přinést potíže v podobě zánětů močových cest. Ještě dříve, než pocítíme nepříjemné pálení, časté nutkání na toaletu a další příznaky, dopřejte své močové soustavě přírodní elixír v podobě tobolek URINALEX od Novax Naturpharma. Jedinečné přírodní složení obsahující kanadskou brusinku, přesličku rolní a monosacharid D-manózu udělá výborně celému našemu močovému ústrojí.

Močové cesty jsou velmi sofistikovanou soustavou, která odvádí moč z těla. Běžně během dne vyloučíme 1,2 – 1,6 litru moči. Kromě všeobecných zásad jako je pravidelné a dostatečné pití (pozor, platí ani málo, ale ani moc, pak dochází ke zbytečnému zatěžování ledvin), správné hygieny a vhodného spodního prádla si k podpoře fungování močového ústrojí můžeme pomoci také přírodní cestou s doplňkem stravy Novax Naturpharma – URINALEX.

URINALEX je přírodním doplňkem stravy, který podporuje správnou funkci močového ústrojí. Obsahuje tři přírodní aktivní složky – D-manózu – což je tělu vlastní monosacharid, který se vyskytuje přirozeně v některých druzích ovoce. Na rozdíl od jednoduchých cukrů se vyloučí do močového měchýře a váže na sebe řadu bakterií (například E. Coli, která je původcem 90 % všech zánětů močových cest), které jsou následně proudem moči odplaveny z močového ústrojí. Další přírodní složkou Urinalexu je brusinka, kterou užívali již naši předkové. Obsahuje velké množství vitaminu C, draslíku a antioxidantů. Působí také protizánětlivě a navíc mají brusinky schopnost bránit bakteriím v usazování se v močových cestách a ledvinách. Trio přírodních složek uzavírá přeslička rolní, jejíž kyselina křemičitá má silně léčivé účinky při léčbě nemocí ledvin, zánětů močových cest, pomáhá také při ledvinových kamenech.

URINALEX pořídíme na www.novaxshop.cz, dorazí nám již do dvou dnů a navíc s příjemným bonusem, poštovným zdarma! Cena: 60 tobolek, 449 Kč.

Komentáře