Naděje, víra, vědomí.

Reklama

Důsledek, následek, příčina. Putování strachu po vesmírné galaxii. Zachování klidu, míru, naděje, soucitu ale především lásky jeden k druhému. Říká se tomu láska k bližnímu svému. Všichni víme, že vysíláme energii toho co  uvnitř nás cítíme a prožíváme. Někdo ji cítí více někdo méně, a přesto nás  hodně ovlivňují a my to v mnoha situacích nevíme a nechápeme.

A to se děje v dnešní době, kdy cítíme pocit ohrožení v oblasti svého zdraví. Celá situace nás především nabádá  zastavit se a podívat se do pravdy svého nitra. Do pravdy svých prožitků a svého cítění a být k sobě opravdu upřímný a pravdivý. I když cítíme strach, obavy, úzkost je to v pořádku, protože jen tehdy kdy si uvědomíme a necháme v těle zažít prožitek těchto emocí, tak teprve tehdy mohou odejít. Je to pojmenování a přijmutí toho co TEĎ a TADY cítím a prožívám s LÁSKOU K SOBĚ.. Pokud toto udělám tak teprve vytvářím nový prostor pro vytvoření a změnu – nalezení KLIDU, NADHLEDU, POCHOPENÍ a tím vytvářím LÁSKU, SOUCIT a toto vše vysílám do celého prostoru, ke svým blízkým, ke svému okolí. Vytvářím  NOVÝ ZÁMĚR a tyto informace  nového záměru posílám, vysílám do celého vesmíru. A pokud toto udělá většina z nás tak zmizí Celosvětový strach, který vyživuje na různých vibračních úrovních všechny běsy, hrůzy, které pak člověk podniká a už je jedno za jakým účelem.

Jde o pochopení nutnosti navrácení se k poselství, moudrosti matky země. Napojení se na její životní cykly, které jsou pro nás všechny obrovskou výživou pro náš život na planetě zemi. Nic co se kolem nás děje není náhoda. Je to odraz celého našeho destrukčního vnímání přirozenosti cyklů v přírodě, ohleduplnosti, dávání a přijímání. Je to o vnitřní víře a důvěře v tento proces jako celku. Nic se neděje samostatně, vždy je to vyjádření celku jako takového. A co děláme my lidé v současnosti? Zabýváme se především sami sebou a zapomínáme na pomoc, podporu a lásku k bližnímu svému. I v těch nejjednodušších maličkostech ( úsměv, pohlazení, obětí, pochopení, uznání, mírumilovnost, jemnost křehkost , soucit ) které můžeme udělat a dát a předat, poslat, vyslat dál. Co je nejdůležitější na světě? LÁSKA. A toto je poselství pro nás všechny obrátit se ve víru, naději, důvěru ve jménu Lásky, jak k sobě , tak k druhému  a všem v souladu s vyšším vědomím celého světa.

Přeji každému  v současné době vydat se cestou tvořivosti vědomého prožitku zastavení se a zaměřením se na krásné věci uvnitř nás a kolem nás. ( společně strávený čas s rodinou, možnosti tvoření doma i venku, podpory jeden druhému.)

 

Komentáře