Robomow přichází s inovacemi pro sekání trávy

20 let poté, co Robomow prorazil na trh s první robotickou sekačkou, se společnost i nadále věnuje inovacím a uvádí na trh aktuální novinku v sekání nazývanou „MůjRobomow“. Jedná se o novou aplikaci, která je navržená tak, aby uživatelům umožnila interakci se sekačkou odkudkoliv. Tím se sekání stává pohodlnější než kdy předtím!

V roce 2014 představila společnost svou první mobilní aplikaci „Robomow App“, která se stala okamžitým hitem mezi spotřebiteli. Tato aplikace zprostředkovala uživatelům jedinečnou možnost komunikovat se sekačkou přímo ze svého telefonu.

Po velmi snadné a rychlé instalaci se aplikace jednoduše spáruje se sekačkou a uživatelé tak mohou ihned používat smartphone k aktivaci funkcí „Posekat“, „Zpět do stanice“, „Zrušit automatické sečení“ a další. Chytré telefony se tak okamžitě promění v dálkové ovládání, čímž Robomow posouvá sekání nové generace do úrovně řízení jedním dotykem. Po stisknutí jediného tlačítka umožní aplikace vzdálený přístup k diagnostice a podpoře od místního distributora. Uživatelé si ušetří spoustu času tím, že sekačku nemusí zbytečně fyzicky přenášet do servisu.

S nejnovější a nejmodernější webovou aplikací „MůjRobomow“ posouvá společnost technologii o krok dál a překračuje limity nejen v omezení vzdálenosti a uchování dat. Uživatelé si budou moci tento přístup vyzkoušet na webových stránkách kliknutím na tlačítko „Vyzkoušet“. Jakmile se přihlásíte do personalizovaného uživatelského rozhraní, které je přehledné a intuitivní, uvidíte poslední aktivitu své sekačky a její stav. Vzhledem k tomu, že se aplikace připojuje k sekačce přes GSM, využívají uživatelé pokročilé funkce, které zahrnují:

  • Plán sekání: Aktivujte a upravte plán sekání kdykoliv a odkudkoli
  • Reporting: Obecná statistika a nedávná činnost sekačky
  • Historie: Náhled na provoz sekačky s nápravnými opatřeními„Inovace a uživatelské zkušenosti jsou to, co nás reprezentuje. Aplikace ,MůjRobomow‘ umožňuje uživatelům komunikovat se sekačkou doslova odkudkoliv, čímž se jejich život stává mnohem jednodušší. Aplikace se tak pro majitele Robomow sekaček stává produktem, který musí mít,“ uvádí Vadim Pilipenko, produktový manažer.   O společnosti Robomow:
  • Společnost založená v roce 1995 je předním výrobcem zaměřeným výhradně na robotické sekačky. Nejmodernější a nejlépe oceněné žací stroje společnosti Robomow jsou konstruovány s využitím širokého portfolia unikátních technologií, které byly vyvinuty v průběhu více než dvou desetiletí a všechny byly inspirovány touhou usnadnit a uspokojit život svým uživatelům. Robomow se nedávno sloučil se společností MTD Products, sídlící v Clevelandu v Ohiu, která má více než 10 000 zaměstnanců po celém světě, a zahrnuje dalších 183 zemí. Společnost, která je nyní rodinnou firmou s dlouholetou tradicí, byla založená v roce 1932 třemi imigrantskými inženýry z Německa.

Nejnovější příslušenství společnosti Robomow výrazně zlepšuje zážitek z užívání
Společnost Robomow, vítěz mnoha testování, vyrábí robotické sekačky více než 20 let. Od svého představení v roce 1998 ve Velké Británii na výstavě Glee pokračuje společnost v inovacích tím, že zavádí stále více uživatelsky přívětivé a vysoce efektivní produkty, kterými jsou příslušenství RoboHome, RoboGrip a nástroje pro čistění sečení. Doplňky, která se snadno instalují, zvyšují efektivitu i životnost výrobku a hlavně přináší zákazníkovi lepší zážitek ze sekání. Ten je nyní pohodlnější, než kdy předtím. Stačí připojit příslušenství a Robomow se postará o zbytek!

Prodlužte životnost sekačky
Každý model produktu Robomow má svůj vlastní Domeček Robomow, který chrání sekačku před přímým slunečním světlem i deštěm a udržuje ji suchou a čistou, což prodlužuje její životnost. Příslušenství je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů a velmi snadno se instaluje.

Zlepšete trakci
RoboGrip, vyrobený pro modely Robomow RS a RC je navržený tak, aby se dal pohodlně nasadit na kola. Tento inovativní a snadno sestavitelný doplněk poskytuje lepší trakci a výkon pro snadnější manipulaci na mokrém povrchu, což je ideální zejména na podzim nebo během sychravých dní!

Lepší výkon, méně údržby
Čistič sečení pro modely Robomow RX zlepšuje výsledek sekání tím, že šetří čas a energii. Je navržen tak, aby automaticky odstraňoval odřezky trávy při sekání. Platinové zakončení páky při zatáčení zajistí mírné otočení čističe a tedy automatické odstraňování odřezků trávy.

Více než 20 let inovací
Více než 20 let neustálých inovací a poskytování těch nejnovějších produktů zaručuje zcela nové možnosti na vaší zahradě! Jedinečná a pokročilá funkcionalita robotických sekaček a jejich příslušenství je jednoduše tím nejlepším parťákem do zahrady.

“Veškeré produkty a doplňky společnosti Robomow jsou navrženy a vyrobeny tak, aby oprostily lidi od rutinních starostí se sekáním trávy. Tyto produkty ulehčují a zpříjemňují život tím, že vám poskytnou více času na zábavu. Díky těmto nejnovějším doplňkům se zvýší efektivita a životnost výrobku, čímž se toto příslušenství stává ,nepostradatelným‘ produktem pro všechny majitele sekaček Robomow,” říká Aleš Chrobok, výhradní distributor pro český trh.

Příslušenství lze zakoupit u distributora ama Czech s.r.o. která je výhradním dovozcem robotických sekaček značky Robomow.

Více informací o společnosti Robomow najdete na www.robomow.cz nebo www.ama-zahrada.cz

Komentáře