Styl hvězd na mušce Káji Pavlíčka. Když dva obléknou totéž, nemusí to být totéž.

Reklama

Vanessa Hudgens

Modelka je vyšší a působí proto štíhleji než Vanesa.  Na modelce v tomto případě šaty vypadají lépe. Vanessa je díky své malé postavě dost „courá po zemi“. Jemnější  líčení do přirozených odstínů mi však k tomuto outfitu připadá hezčí než modré stíny, které má modelka.

Resumé: 70%

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“5853″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“338″}}]]

Selena Gomez

I přesto, že červená sluší všem typům, na Seleně mi přijdou tyto šaty výraznější. Šaty jsou sice šity na vyšší postavu, ale v tomto případě to nevadí. Tmavý lak na nehty a psaníčko se k červené hodí a krásně doplňují celý look. Jemná červená rtěnka a rozpuštěné vlasy jsou ženské a sexy.

Resumé: 90%

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“5854″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“338″}}]]

Miley Cyrus

Modrý komplet má krásný odstín a zajímavé zdobení. Modrá Miley velmi sluší. Zkrácení bundičky byl dobrý nápad, jedna zpěvačka ráda ukazuje bříško a jednak to působí mladistvě. Boty se k tomuto kompletu ale víc hodí modré.

Resumé: 90%

 

Komentáře